دانلود ایویوز EViews 10.0 Enterprise Build 12.12.2018 – تخمین مدل های اقتصادی

دانلود ایویوز EViews نرم افزاری برای رشته اقتصاد می باشد. EViews مخفف عبارت Econometric Views می باشد که به معنی نمایش اقتصاد می باشد. نرم افزار EVIEWS به محققان دانشگاهی، شرکت‌ ها، سازمان‌ های دولتی، دانشجویان بطور کلی تمامی مخاطبان ابزارهای قدرتمند آماری، پیش‌بینی و مدل‌ سازی‌ های مربوطه را از طریق رابط کاربری خود ارائه می دهد. این نرم افزار که امروز تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است نرم افزاری ساده ولی در عین حال قدرتمند می باشد که بدون نیاز به آشنایی با زبان‌ های برنامه‌ نویسی می توانید از آن استفاده کنید. همچنین کسانی که از دانش برنامه نویسی برخودار می باشند می توانند در محیط نرم افزار برای تحلیل سیستم های کلان اقتصادی برنامه نویسی کنند. به کمک این نرم افزار می توانید به ایجاد بانک های اطلاعاتی بپردازید.

دانلود-ایویوز

در دانشگاه‌ های ایران بیشتر نرم‌ افزار های ایویوز (EViews) و استتا (Stata) توسط دانشجویان و اساتید اقتصاد سنجی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. دانلود ایویوز نرم‌ افزاری است که در سال ۱۹۹۴ جایگزین نرم‌ افزار مایکرو تی اس پی (MicroTSP) شد که از سالیان دور مورد استفاده دانشجویان اقتصاد قرار داشت. نقطه قوت دانلود ایویوز EViews داشتن امکاناتی است که به خصوص در پروژه‌های سری زمانی به محقق اجازه می‌دهند به سرعت مدل های مورد نیاز خود را برآورد و از جنبه‌ های مختلف آزمون کند. همچنین منوهای این نرم‌ افزار دسترسی به امکانات مختلف را به آسانی در اختیار کاربر قرار می‌ دهد و نیاز چندانی به استفاده از خط فرمان نیست.

info

EViews offers academic researchers, corporations, government agencies, and students access to powerful statistical, forecasting, and modeling tools through an innovative, easy-to-use object-oriented interface. Find out for yourself why EViews is the worldwide leader in Windows-based econometric software and the choice of those who demand the very best.

 

Whats New:

 • + Fix error in interpreting MSE power level for forecast averaging routine.
 • + Added breakpoint unit root tests to series links.
 • + Fix to prevent invalid graph obs label step values.
 • + Fix for euro character (alt+e) not working in edit controls.
 • + Fix for possible database registry crash with registries containing less than 4 entries.
 • + Fix for WFREFRESH bug which cleared out any custom attributes in the destination series.
 • + Fix for a paint bug on series button bar after clicking Edit twice.
 • + Fix for incorrect date string displayed on cloud browser control.
 • + Fix for incorrect error when fetching BLS series.
 • + Associated directed graphs with graphs in the workfile filter.
 • + Fix for wide digraph rendering bug.
 • + Fix for a bug where smbios wasn’t being expressed completely.
 • + Fix for incorrect captured COPY command.
 • + Fix for graph crash.
سیستم مورد نیاز

CPU: Pentium or better
Operating System: Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1,Windows 10 , Windows Server 2012  – ۳۲bit and 64 bit
Memory: 64 MB for Windows 2003,  ۲۵۶ MB Windows XP, 512 MB Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
Disk Space: 300 MB of available hard disk space for the EViews executable, supporting files, full documentation, and example files

راهنمای نصب

 1- در هنگام نصب از شما سریال میخواهد در کارد سریال، عبارت Demo را وارد کرده و نرم افزار را نصب کنید. فایل آپدیت نرم افزار را نیز پس از اتمام نصب نرم افزار، در صورت تمایل نصب کنید.

2- پس از اتمام نصب، بنا به نسخه سیستم عامل خود 32 یا 64 بیتی Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده، آن را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و Patch را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com