دانلود ExamDiff Pro Master Edition 10.0.1.1 – نرم افزار مقایسه فایل ها

دانلود ExamDiff Pro ابزاری قدرتمند در زمینه مقایسه فایل ها و پوشه ها می باشد که شرکت PrestoSoft آن را طراحی و منتشر کرده است. تغییر ترک ها در فایل ها و پوشه ها، مقایسه سریع نسخه های مختلف اسناد، همگام سازی پوشه شما، انتشار نتایج مختلف با دیگران، افزایش بهره وری در هنگام کاهش خطاها، استفاده آسان و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار، ابزاری بسیار مفید برای وب مستر ها و یا طراحان وب سایت و یا برای هر کسی که نیاز به نگهداری نسخه هایی از فایل ها در دو مکان مختلف می باشد. این نرم افزار با سیستم عامل های ویندوزی سازگار می باشد. از جمله این ویندوز هایی که این نرم افزار بر روی آن ها نصب می شود می توان به ویندوز های XP, 2003, Vista, 7, 2008, 8, 2012, 8.1,10 اشاره کرد.

دانلود-نرم-افزار-ExamDiff-Pro

قابلیت های کلیدی نرم افزار ExamDiff Pro Master Edition:

  • فایل های متنی، فایل های دودویی یا باینری و دایرکتوری ها را مقایسه می کند.
  • اجرای دو طرفه و سه طرفه و ادغام آن ها
  • برجسته کردن خطوط متفاوت و کلمات یا شخصیت های متفاوت
  • برجسته کردن اسناد
  • توانایی تشخیص بلوک متن
  • هماهنگ سازی دایرکتوری ها به صورت خودکار
  • پنل بازرسی تشخیص آسان تفاوت موجود در خطوط

ExamDiff-Pro-Master-Edition-اسکرین-شات  ExamDiff-Pro-Master-Edition-اسکرین-شات  ExamDiff-Pro-Master-Edition-اسکرین-شات

info

ExamDiff Pro is a powerful yet intuitive and easy to use visual file and directory comparison tool for Windows. It features unique functionality that distinguishes ExamDiff Pro from other comparison programs. If you’ve been frustrated with other comparison utilities, you will find that ExamDiff Pro offers a much more efficient and user-friendly way to compare files and folders.

سیستم مورد نیاز

Windows XP, 2003, Vista, 7, 2008, 8, 2012, 8.1,10

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه KeyGen را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

2) در ابتدا بر روی دکمه Patch کلیک کنید. سپس بر روی دکمه Generate کلیک کنید. یک فایل password.bin برای شما ایجاد خواهد شد و در محل نصب نرم افزار شما قرار خواهد گرفت.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 12 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 12 مگابایت