دانلود FastStone Capture 8.9 – نرم افزار تصویر برداری از ویندوز

اگر به دنبال نرم افزای حرفه ای و کار آمد جهت ضبط انواع عملیات در حال اجرا برروی صفحه نمایش خود هستید، نرم افزار تصویر برداری از ویندوز FastStone Capture می تواند بسیار مفید می باشد. دانلود FastStone Capture از ابزار های متعددی برای راحتی کار کاربران استفاده شده است تا به کمک آن ها کاربران به راحتی و به صورت حرفه ای تصویر مورد نظر خود را تهیه نمایند. با این برنامه می توانید به صورت حرفه ای از تمام و یا بخشی از صفحه نمایش خود عکس بگیرید که از صفحات اسکرول دار، پنجره های خاص، صفحات وب و… پشتیبانی می کند. در این نرم افزار ویژگی های زیادی را می توان یافت که از این میان می توان به مواردی نظیر تهیه عکس از صفحات وب به صورت طولی و یا ارسال مستقیم عکس به نرم افزارهای Word و Power Point اشاره نمود. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را با لینک مستقیم همراه با کرک و آموزش نصب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-FastStone-Capture

قابلیت های کلیدی نرم افزار تصویر برداری از ویندوز FastStone Capture :

  •  پنل دستی ضبط دستی که دسترسی سریع به ابزار ضبط و گزینه های خروجی را فراهم می کند
  •  کلید های میانبر جهانی برای فعال کردن فوری صفحه نمایش
  •  ضبط چندین پنجره و اشیاء از جمله منوهای چند سطح
  •  ذخیره در فرمت های BMP، GIF، JPEG، PCX، PNG، TGA، TIFF و PDF
  •  اعمال جلوه هایی مانند drop-shadow، frame، porn-edge و fade-edge
  •  ارسال تصاویر گرفته شده به یک سرور وب (FTP)
  •  انتخاب رنگ صفحه
  •  ذره بین صفحه

 

FastStone-Capture-اسکرین-شات  FastStone-Capture-اسکرین-شات

info

FastStone Capture is a powerful, lightweight, yet full-featured screen capture tool and screen video recorder. It allows you to easily capture and annotate anything on the screen including windows, objects, menus, full screen, rectangular / freehand / fixed regions as well as scrolling windows / web pages. It also allows you to record all screen activities including onscreen changes, speech from microphone, mouse movements and clicks into highly compressed video files. You can choose to send captures to editor, file, clipboard, printer, email, Word / PowerPoint document or upload them to your website.

سیستم مورد نیاز

Win98 / WinME / WinNT / Win2K / WinXP / Vista / Win7 / Win8 / Win10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Enter Register Code کلیک نمایید.

2- Keygen را اجرا کرده و در کادر قهوه ای نامی دلخواه وارد کنید ، سپس با استفاده از نام و سریال تولید شده نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 3 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 7 مگابایت