دانلود نرم افزار رایگان تهیه بک آپ از اطلاعات – FBackup 8.2.216

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود FBackup نرم افزاری قدرتمند و رایگان می باشد که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا از اطلاعات مختلف خود فایل های پشتیبان تهیه نمایند تا در صورت از دست دادن اطلاعات با بازیابی آن ها اطلاعات خود را مجددا به دست آورند. این نرم افزار از ابزارهای مختلفی برای کمک به کاربران در این زمینه استفاده می کنند و بدین شکل کاربران مختلف قادر خواهند بود تا اطلاعات خود را مجددا بعد از نابودی در اختیار داشته باشند. FBackup نرم افزار پشتیبان رایگان برای هر دو استفاده تجاری و شخصی است. این بدان معنی است که شما می توانید بدون نیاز به خرید یک برنامه پشتیبان دیگری برنامه پشتیبان داشته باشید.

دانلود-FBackup

قابلیت های کلیدی دانلود FBackup :

  • پشتیبان گیری خودکار: یک کار پشتیبان را تعریف می کنید، آن را به طور خودکار اجرا کنید، و آن را فراموش کنید. دانلود FBackup به صورت خودکار نسخه پشتیبان را در تاریخ برنامه ریزی شده اجرا می کند، بنابراین شما نه تنها از داشتن اطلاعات خود محافظت می کنید، بلکه شما نیز زمان ارزشمند را ذخیره خواهید کرد.
  • پشتیبان گیری با فشرده سازی استاندارد فشرده سازی: هنگام استفاده از نوع پشتیبان کامل، منابع با استفاده از فشرده سازی استاندارد فشرده بایگانی می شوند. نرم افزار FBackup از فشرده سازی Zip64 استفاده می کند، بدین معنی که می تواند فایل های ZIP را بیش از ۲ گیگابایت برساند. علاوه بر این، شما می توانید فایل زیپ را در صورت نیاز به رمز عبور برای استخراج داده ها از آن محافظت کنید.
  • کپی دقیق از فایل ها: اگر شما نمی خواهید فایل ها را در یک فایل زیپ ذخیره کنید، FBackup می توانید نسخه های دقیق از منابع پشتیبان تهیه کنید. از آنجا که FBackup همچنین پوشه های خالی را پشتیبان می گیرد، می توانید از این نوع پشتیبان استفاده کنید تا در یک مقصد یک کپی “آینه یا Miror” از فایل های اصلی ایجاد کنید.
  • اجرای عملیات قبل / بعد از پشتیبان: برای هر کار پشتیبان می توانید یک عمل را برای اجرا قبل یا بعد از پشتیبان تعریف کنید. به عنوان مثال، شما می توانید اقدام “پاک کردن پشتیبان” قبل از اجرای نسخه پشتیبان انجام دهید، به طوری که قبل از بارگذاری موارد جدید، تمام فایل های پشتیبان قبلی پاک می شوند.

FBackup-اسکرین-شات  FBackup-اسکرین-شات  FBackup-اسکرین-شات

info

Sometimes, the inevitable happens and your computer needs a hard disk format or, even worse, you’re faced with a hardware failure. In order to prevent losing your entire data collection, you should start creating backups. FBackup is an application designed to help you backup your personal files and protect them. These can be saved on your hard drives or on your local network. By accessing the app’s “Properties”, you can also choose to save your files to an external hard drive or a removable device. FBackup allows you to create a full copy or only create a mirror for your files. Furthermore, you can encrypt the data and add a password. This means that only you restore your backups.

سیستم مورد نیاز

Win2003, Win2000, Win7 x64, WinXP, WinVista, Win7 x32, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32, Win10 x64,

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 85 مگابایت

ADs