دانلود FinalCrypt 2.9.0 – نرم افزار رمزنگاری فایل ها به روش سایفر

نرم افزار FinalCrypt رمزنگاری و تجزیه و تحلیل داده ها را با استفاده از یک رمز شخصی تحت عنوان سایفر ممکن می کند و می توانید تصاویر و فیلم های شخصی خود را بوسیله این روش، رمزنگاری کنید. این برنامه دارای فایل کلید عمومی برای رمزنگاری و یک فایل کلید خصوصی تولید می کند تا همه افراد بتوانند استفاده کنند و به روش کاملا خصوصی فایل های خود را رمزنگاری کنند. نرم افزار حمله های بی رویه را شناسایی می کند و شکستن آن بسیار بسیار سخت می باشد. این برنامه از توابع پیشرفته ای همچون AES و DES و در نهایت Rijndael استفاده می کند و می تواند فایل های بسیار بزرگتر را نیز پشتیبانی کند. بالاخره شما باید از این برنامه بهره ببرید تا بتوانید از حمله های بی رویه تحت عنوان کرک خلاص شوید و دیگر توسعه دهندگان نتوانند برنامه های شما را توسط این روش باز کنند.

با دانلود FinalCrypt می توانید برنامه نویسی خاص این برنامه را که اپن سورس می باشد ملاحضه کنید و کاملا رایگان از آن بهره ببرید. امکان ریکاوری فایل ها توسط این برنامه کم شده است و می توانید توسط فایل اختصاصی سایفر خودتان، اقدام به رمزنگاری کنید. این مورد را در نظر داشته باشید که فایل های رمز شده به این روش، بدون وجود سایفر شخصی شما، غیرقابل شکست می باشد و بدین ترتیب تنها با حفاظت از کدسایفر خود، می توانید امنیت صد در صدی را برای برنامه ها و البته فایل های حساس خود داشته باشید.

کاور-FinalCrypt

ویژگی های کلیدی نرم افزار FinalCrypt:

  • رمزنگاری قدرتمند و خصوصی
  • رابط کاربری دوستانه
  • تولیدی، انعطاف پذیر و هوشمند
  • اپ سورس، امن و رایگان
  • امکان رمزنگاری یک یا چندین فایل توسط فایل خصوصی سایفر
  • امکان انتقال فایل ها به صورت من و رمزگشایی آنها با استفاده همان فایل رمز
  • دارای ابزارهای رمزنگاری مفید و متکی بودن به فایل رمزهای جدید
info

FinalCrypt encrypts & decrypts your data with a personal (cipher) file like your personal photo or video. Virtually all encryption software uses very small public / private key files (Rijndael based encryption lik: AES and DES). A FinalCrypt cipher file can be much larger (GigaBytes even), which makes it infinitely more hard to bruteforce attack (crack) as no supercomputer cluster can try all the combinations to recreate your holiday photo or video. FinalCrypt encryption is unbreakable without your personal cipher.

Features:
Personal Strength Encryption
Friendly User Interface
Productive, Flexible & Smart
OpenSource, Safe & Free
Secure one or more files using a secret cipher file
Transfer files securely and decrypt them using your cipher file
Useful encryption utility that relies on cipher files

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 71 مگابایت