دانلود FontLab VI 6.1.4.7044 – نرم افزار طراحی و ویرایش فونت

نرم افزار FontLab VI یک ویرایشگر حرفه ای می باشد که علاقه مند به فونت می توانند از آن استفاده کنند و فونت های اختصاصی خود را بسازند. با دانلود این برنامه می توانید از ابزارهای طراحی بسیار پیشرفته استفاده کنید و پشتیبانی کاملی از تمامی حروف داشته باشید. برنامه به صورت حرفه ای جریان طراحی را برقرار می کند و می توانید به صورت ویزاردی و آسان، طراحی فونت را صورت دهید. تبادل اطلاعات توسط این برنامه براحتی صورت می گیرد و می توانید فونت های دیگر را نیز از بیرون وارد کنید و آنها را ویرایش کنید. جدیدترین ابزارهای طراحی برای شما ارائه شده است تا ایده های خود را پیاده سازی کنید و بتوانید ابزارهای ویرایش را داشته باشید.

با دانلود FontLab VI از رنگ و تنوع پشتیبانی خواهید کرد و می توانید استاندارد طراحی فونت را به پیشرفته ترین شکل ممکن داشته باشید. از لحاظ فنی فونت ها به بهترین شکل طراحی خواهند شد و شما ایرادی از هیچ بابت نخواهید داشت. مبتدیان و متخصصین می توانند از FontLab VI استفاده کنند و پروسه طراحی را به بهترین شکل ادامه دهید. توابع این برنامه به راحتی کار شما را راحت می کند و می توانید کامپیوزیت ها را در بالای برنامه داشته باشید. کیفیت طراحی واقعا بالا است و به مانند یک طراح حرفه ای، می تواند روی آنها کار کنید. پشتیبانی از ترکیبات رنگی نیز به برنامه اضافه شده است و می توانید از کلیدهای میانبر نیز بهره ببرید. خلاقیت در این برنامه کاملا فراهم شده است و اگر ایده نابی داشته باشید، می توانید با استفاده از ابزار برنامه پیاده سازی کنید. فرمت های خروجی نیز کاملا استاندارد هستند و می توانید به طور مستقیم روی سیستم خود استفاده کنید.

کاور-FontLab-VI

ویژگی های کلیدی دانلود FontLab VI:

  • طراحی و وارد کردن فونت
  • ویرایشگر پیشرفته
  • کامپیوزیت ها
  • فضای بیرونی و داخلی
  • سازمان یافته
  • تولید آسان فونت
  • استفاده از طراحی نسل بعدی
info

With FontLab VI, you can create, open, modify, draw, space, kern, hint and export desktop, web, color and variable fonts. The app is an all-around font editor, but also supports data interchange with other font creation tools, making it easy to integrate into your existing workflows.

Features:
Drawing & Importing
Editing
Composites
Outer and inner space
Always organized
Pain-free production
Seriously better Béziers
Next-generation drawing

سیستم مورد نیاز

FontLab VI for Windows is a 32-bit app that runs on Windows 7 and newer, including Windows 10 (either the 32- or the 64-bit version). Optionally installs Python 2.7, required for scripting and variable fonts support.

راهنمای نصب

1) ابتدا نرم افزار را نصب کنید و پس از نصب، آن را اجرا نمایید.

2) فایل Patch را به محل نصب نرم افزار منتقل کنید. آن را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و بر روی دکمه ی Patch کلیک کنید تا عملیات فعال سازی انجام شود.

3) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com