دانلود FreeCAD 0.17.13519 فری کد: نرم افزار طراحی سه بعدی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

نرم افزار FreeCAD درواقع ابزاری محسوب می شود که به CAD دسترسی رایگان می دهد و مناسب برای افرادی می باشد که کارشان طراحی گرافیکی برای کامپیوتر می باشد. این برنامه یک سیستم نسبتا ساده برای طراحی های سه بعدی فراهم می کند و توسط ابزارهای مدل سازی های حرکتی مجهز شده است. علاوه بر این، مشکلات طراحی و توسعه هندسی مدل ها کاملا برطرف شده است و سیستم های سیستماتیک بسیار خوبی به آن اضافه شده است.

با دانلود FreeCAD ابزارهای پیشرفته ای در راستای طراحی فرایندهای فیزیکی در اختیار خواهید داشت و می توانید شبیه سازی های موردنیاز را داشته باشید. علاوه بر این امکان استفاده از سیستم های پویا به منظور طراحی انیمیشن ها نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است.

کاور-FreeCAD

با دانلود FreeCAD امکان توسعه گرافیکی طرح ها به خوبی انجام شده و علاقه مندان می توانند به صورت پویا طراحی های مناسب را انجام دهند. ماژول های قدرتمندی در برنامه وجود دارد که امکان نمایش پرجزئیات داده ها را فراهم می کند . ابزارهای بسیار پیچیده ای را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار FreeCAD:

  • تکنولوژی منبع باز
  • دارای مدل های پارامتری کامل
  • معماری مدولار
  • امکان وارد و خارج کردن فرمت های استاندارد
  • یک اسکچر با محدود کننده
  • دارای ماژول های شبیه سازی ربات
info

FreeCAD – free access CAD, suitable for teaching computer graphics design. Relatively simple system for three-dimensional design, equipped with a means of modeling the movement. In addition to the design problems, the program is useful for the development of geometry, kinematics, dynamics, principles of design tools and simulation of physical processes. A feature is the presence of freeCAD motion simulation. Written in Smalltalk.

Key Features:
A complete Open CASCADE Technology
A full parametric model
A modular architecture
Import/export to standard formats
A Sketcher with constraint-solver
A Robot simulation module

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7

RAM: 8 GB

Hard Drive: Must be SSD

GPU: FreeCAD uses OpenGL. In 3D-CAD world normally stability against speed is preferred.

راهنمای نصب

نرم افزار به صورت رایگان می باشد و نیازی به کرک نیست. تنها کافیست آن را نصب کنید!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs