دانلود GameMaker Studio Ultimate 2.2.1.375 – نرم افزار ساخت بازی

نرم افزار GameMaker Studio Ultimate را می توان یکی از آخرین و بهترین نرم افزارهای بازی سازی دانست که می تواند ابزارهای بسیار پیشرفته ای را برای شما داشته باشد. رابط کاربری این برنامه، از همان ابتدا روند حرفه ای طراحی بازی ها را برای شما فراهم می کند و می توانید در فضایی کاربرپسند، تمامی ابزارهای لازم را داشته باشید. شما می توانید بازی های نسل های مختلف را طراحی کنید و مراحل را در شبیه ساز برنامه داشته باشید. بدین منظور محیط های توسعه دو بعدی و سه بعدی در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید بدون هیچ گونه مانعی، خلاقیت ها و ایده های ناب خود را روی صنعت بازی سازی پیاده سازی کنید.

با دانلود GameMaker Studio Ultimate ابزارهای زیادی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از گردش کار لوپ مانند و چندمنظوره استفاده کنید. قالب کلی بازی ها را تعیین می کنید و می توانید قابلیت های قدرتمندی را از این GameMaker انتظار داشته باشید. این نسخه از برنامه دارای کاربرد همه منظوره است و می توانید مفاهیم کلی بازی ها روی این ابزارها پیاده سازی کنید. برنامه دارای حساب مخصوص YoYo است و این حساب را می توانید برای گرفتن ابزارهای اختصاصی بازی سازی در اختیار داشته باشید. آموزش های اختصاصی در برنامه قرار داده شده است تا روند بازی سازی را از ابتدا داشته باشید و براحتی پیش بروید. این برنامه حالت های مختلف بازی سازی را برای لپ تاپ و دسکتاپ دارد و می توانید قالب های متناسب با هر پلتفرم را در بازی داشته باشید.

کاور-GameMaker-Studio-Ultimate

ویژگی های کلیدی نرم افزار GameMaker Studio Ultimate:

  • استفاده آسان
  • دارای گردش کار چندمنظوره
  • سازگار با بازی های نسل قدیم
  • امکان ایجاد حساب YoYo
  • دارای آموزش داخل برنامه ای
  • دارای حالت لپ تاپ
  • امکان تعیین قالب کلی بازی ها
  • و بسیاری از ویژگی های دیگر
info

GameMaker Studio 2 is the latest and greatest incarnation of GameMaker! It has everything you need to take your idea from concept to finished game. With no barriers to entry and powerful functionality, GameMaker Studio 2 is the ultimate 2D development environment!

Features:
Easy to get started
Multiplatform Workflow
Backwards Compatible
YoYo Account
Tutorials
Laptop Mode
Skinning

سیستم مورد نیاز

64bit Intel compatible Dual Core CPU.

2GB RAM.

DX11 compliant graphics card.

Microsoft Windows 7 (64bit only, Service Pack 1 or above)

HDD with at least 3GB free disk space.

Internet Connection.

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. وارد پوشه ی Fix شده و دو فایل CorePlugins.DLL و IDE.DLL را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کنید:

C: / Program Files / GameMaker Studio 2

 

2) فایل DelAssem.cmd موجود در پوشه ی Fix را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا پیغام Done برای شما ظاهر شود.

3) نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست لاگین به اکانت دارد. اگر اکانت دارید که لاگین کنید؛ اگرنه، لطفا بر روی دیکمه Register بزنید و یک اکانت برای خود بسازید. سپس در محیط نرم افزار، با آن لاگین کنید. مقداری باید صبر کنید تا باقی عملیات نصب کامل شود.

4) سپس نرم افزار را ببندید. به پوشه ی Fix مجددا مراجعه نمایید. حال دو فایل GMAssetCompiler.exe و igor.exe را انتخاب کرده و به محل زیر منتقل کنید:

C: / ProgramData / GameMakerStudio2 / Cache / runtimes / runtime-x / bin

دقت کنید که مقدار x برابر با ورژن نرم افزار شماست.

5) نرم افزار را مجدد اجرا کنید. شما قابلیت بازیسازی برای تمامی پلتفرم ها را دارید!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه v2.2 با حجم 190مگابایت

دانلود نسخه v2.1 با حجم 186مگابایت