نرم افزار حذف برنامه های غیرقابل حذف GeekUninstaller 1.4.5.120

نرم افزار حذف برنامه های غیرقابل حذف GeekUninstaller نرم افزار کاربردی برای حذف نرم افزار های غیر قابل حذف می باشد. آیا تا حالا به این مشکل برخورده اید فایل های برنامه ها باقی می می ماند و قابل پاک کردن نیستند ؟ این برنامه به شما کمک می کند برنامه های غیرقابل حذف را راحتی حذف نمایید . ویژگی این برنامه این است که شما می توانید برنامه های مخرب غیرقابل پاک شدن را پاک نمایید . اگر دقت کرده باشید اکثر برنامه های موجود در اینترنت دارای تولبار و تبلیغات می باشند که محل نصب تبلیغات معلوم نیست این برنامه تمامی فایل های برنامه ها را در سریع ترین زمان ممکن حذف می نماید . همچین این برنامه از ۳۰ زبان عربی ، ارمنی ، آذربایجانی ، انگلیسی ، آلمانی و حتی زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می نماید .

نرم افزار حذف برنامه های غیرقابل حذف GeekUninstaller بعد از اسکن عمیق و سریع تمام موجودی ها را حذف می کند. GeekUninstaller به شما امکان می دهد همه برنامه های نصب شده را مشاهده و مرتب کرده و گزینه های راست کلیک را برای دسترسی به کلید های رجیستری، پوشه نصب و منابع وب فراهم کنید. هنگامی که شما یک نرم افزار را حذف می کنید، GeekUninstaller به طور خودکار بررسی خواهد کرد که آیا کلیدهای رجیستری، فایل ها یا پوشه هایی که در آنجا باقی می مانند و شما را به آنها حذف می کنند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.GeekUninstaller

GeekUninstaller-اسکرین-شات  GeekUninstaller-اسکرین-شات  GeekUninstaller-اسکرین-شات

info

Standard removal program leaves tons of leftovers on your PC. GeekUninstaller performs deep and fast scanning afterwards and removes all leftovers. Keep your PC clean! Use Force Removal for stubborn and broken programs. GeekUninstaller lets you view and sort all installed programs and provides right-click options to access registry keys, installation folder and web resources. When you uninstall a software, GeekUninstaller will automatically check if any registry keys, files or folders where left behind and offer you to remove them. Other features include and option to force-remove a program (e.g. in case the standard uninstaller does not work), highlighting of newly installed apps and export to HTML report.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 10 / Window 8 / Windows 7 / XP / Vista
Memory (RAM): 512MB
Hard Disk: 20MB
Processor: Intel Pentium IV or above

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 2 مگابایت