دانلود GibbsCAM 12.0.35.0 – نرم افزار برنامه نویسی دستگاه های سی ان سی

نرم افزار GibbsCAM ابزارهای لازم را برای برنامه نویسی در محیط CAM فراهم می کند و می توانید ویژگی های جدیدی از یک رابط کاربری پیشرفته را در برنامه داشته باشید. راه حل های این برنامه بسیار جذاب است و به منظور افزایش بهره وری ماشین های سی ان سی بسیار کاربرد دارد. شما می توانید تجربه کاربری را بهبود بخشید و طراحی های صنعتی را با ابزاراهی پیشرفته داشته باشید. این برنامه یک شبیه سازی اساسی برای ماشین های CNC دارد و می توانید مدل های کاری خود را روی برنامه پیاده سازی کنید. این برنامه محبوبیت زیادی دارد و می توانید برای استخراج برنامه های تراش کاری و فرزکاری از آن استفاده کنید.

با دانلود GibbsCAM، روند طراحی های گرافیکی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و می توانید ماشین کاری ها را با سرعت بسیار بالایی ادامه دهید. این برنامه استراتژی های طراحی را در نظر می گیرد و می توانید هزینه های تولیدی خود را تا حد زیادی کاهش دهید. فرایند ساخت و تولید، نکته ای است که باید مهندسین به صورت حرفه ای زیر نظر داشته باشند و از ابزارهای برنامه برای این منظور استفاده کنند. شبیه سازی سه بعدی در این برنامه امکان پذیر شده است و هر کاربری می تواند خلاقیت خود را در زمینه مدل سازی های صنعتی در برنامه داشته باشد. فرایندهایی که در این برنامه امکان پذیر است، همگی جنبه صنعتی دارند و یقینا کسانی که با CAD کار کرده اند، آشنایی بهتری با این برنامه خواهند داشت.

کاور-GibbsCAM

ویژگی های کلیدی نرم افزار GibbsCAM:

  • دارای رابط کاربری بروز
  • دارای آیکن های جدید در زمینه طراحی ها
  • دارای لیست های قابل دسترس
  • دارای فرایندهای سفارشی
  • دسترسی آسان به ابزارها
  • امکان سفارشی سازی های متنوع
  • امکان تغییر موقعیت نوارهای ابزار
  • دارای لیستی از شبکه بندی ها
  • امکان تعریف چندبخشی
info

GibbsCAM 12 reinvents the way programmers use CAM software. With a balance of new features and interface enhancements, GibbsCAM 12 delivers a CAM solution that is perfect for both seasoned users and brand new programmers. GibbsCAM 12 introduces a modern, updated interface that is designed to increase user efficiency and improve the entire user experience.

Features:
Updated User Interface
GibbsCAM 12 updated user interface
Redesigned command icons
More accessible Process list
Added locations for Do It and Redo buttons
Custom Processes are more easily accessible
Powerful command search
Interface Customization
Menus, toolbars, and palettes can be customized to optimize your workflow. Easily configure your workspace for quick access to the functions you use frequently. You can save an unlimited number of customizations, so that different users can quickly load the customized interface they prefer.
Add or subtract icons from toolbars
Create user defined toolbars
Un-docking and repositioning of toolbars
Resizable Tile lists
Switch between large and small tiles with two clicks
Multi-Part Machining Play Video
Easily duplicate part programs across multiple setups
Choose Equally Spaced, Grid, or manually define positions
Define tool motion between instances
Complete all operations for a single part, or one operation at a time across all parts

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7, Windows Server 2008 and Higher

CPU: Intel Pentium 4 or newer. This includes the Celeron (1.7 GHz or faster), Xeon, Pentium M, Core, Core 2, and Core i5/i7 processors.
AMD Athlon 64 or newer. This includes the Sempron 64, Turion 64, Phenom, and FX processors.

RAM: 2 GB of total RAM or more.

Video Card: A quality 3D accelerated video card with 256+ MB of video memory and up-to-date vendor-specific drivers installed.

راهنمای نصب

1) وارد پوشه ی Crack شوید و پوشه ی GibbsRLMServer را در محلی مطمئن از هارد خود کپی کنید. محلی که همیشه ثابت خواهد ماند و هرگز حذفش نخواهید کرد. ما در این آموزش آدرس C:/ را انتخاب می کنیم.

2) وارد پوشه ی GibbsRLMServer شوید و server_install.bat را اجرا کنید و صبر کرده تا عملیات نصب لایسنس سرور هکی تمام شود.

3) اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

4) پس از اتمام نصب، وارد پوشه ی Crack شوید و پوشه Bin را به آدرس زیر منتقل نموده و جایگزین فایل های اصلی نرم افزار کنید:

C: / Program Files / 3D Systems / GibbsCAM / 12.0.xx.0-XX

 

5) نرم افزار را اجرا کنید. اگر از شما درخواست لایسنس شد، فایل لایسنس client.lic واقع در پوشه ی GibbsRLMServer که در هارد خود کپی کرده اید را به نرم افزار بدهید. برای این کار، کافیست تا فایل لایسنس را به صورت Drag & Drop در پنجره ی درخواست لایسنس در نرم افزار بکشانید و صبر کنید تا لایسنس در نرم افزار ثبت شود. هم چنین اگر امکان Drag & Drop را ندارید، بر روی گزینه ی Browse for your license file on this computer کلیک کنید. سپس، آدرس فایل لایسنس client.lic را بدهید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نرم افزار با حجم 1.6 گیگابایت

دانلود کرک SSQ به صورت جداگانه با حجم 1.5 مگابایت