دانلود GiliSoft File Lock Pro 11.4.0 – نرم افزار محافظت کامل از فایل ها

GiliSoft File Lock نرم افزاری بسیار عالی برای حافظت کامل از اطلاعات به روش های مخفی سازی، قفل کردن و محدود کردن دسترسی می باشد. روش مخفی سازی که همان طور که می دانید توسط نرم افزار فایل ها، فولدر ها و درایوها به طور کلی مخفی می شود و هیچ کاربری (حتی کاربر اصلی) و به هیچ روشی توانایی مشاهده آن ها را نخواهد داشت در صورتی که از درون نرم افزار حالت مخفی سازی را غیرفعال کند.

حالت قفل کردن و پسورد گذاشتن نیز بسیار قدرتمند است و به وسیله الگوریتم ۲۵۶bit AES encryption انجام می شود که در این روش فایل، فولدر و درایو را به طور کلی قفل می کند و تنها به وسیله پسورد قابل بازگشایی و مشاهده است. در این روش اگر پسورد ۵ بار اشتباه وارد شود اخطاری به وسیله ایمیل به کاربر ارسال خواهد شد و یا می توان تنظیم کرد که در این صورت ۱۰ دقیقه فایل تعلیق شود. روش محدود کردن دسترسی نیز به این صورت است که فایل، فولدر و درایو قابل مشاهده است ولی دیگر عملیات نظیر ویرایش، کپی، حذف، تغییر نام و انتقال غیرقابل فعال هستند و تنها به وسیله پسورد فرایند های محدود شده فعال می شود.

نرم افزار GiliSoft File Lock قابلیت ساخت فایل های exe پسورد دار را دارا می باشد که به وسیله این قابلیت می توان فایل و فولدرها را به درون فایل exe پسورد دار منتقل کرد و برای انتقال اطلاعات روی لوح های فشرده یا حافظه های usb از این روش محافظت شده استفاده نمود.

دانلود-GiliSoft-File-Lock

info

GiliSoft File Lock Pro is a power file encryption software program that can quickly and safely lock and hide files, folder,and drives,and it can use 256-bit AES encryption (Encryption Standard Adopted by the US Government) to protect your files located on HDD drive or any portable media such as USB drives.

سیستم مورد نیاز
Windows  XP / Vista / Vista 64 bit / 7 / 7 64 bit / 8 / 8 64 bit / 2003 / 10 / 10 64 bit
راهنمای نصب

نکته: قبل از نصب، آنتی ویروس و دسترسی به اینترنت خود را قطع نمایید.

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید.

2- Keygen را اجرا کرده و از منوی Product نرم افزار File Lock Pro را انتخاب کرده و Generate بزنید تا سریالی برای شما تولید شود.

3- در محیط نرم افزار ، با استفاده از ایمیلی دلخواه و سریال بدست آمده نرم افزار را فعال سازی کنید.

4- نرم افزار را در فایروال قرار دهید تا از غیر فعال شدن نرم افزار جلوگیری شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 6 مگابایت

ADs