دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی – GiliSoft Privacy Protector 10.1.0

با استفاده از نرم افزار GiliSoft Privacy Protector به راحتی می توانید هر فایل ، پوشه و درایوی را که بخواهید قفل کنید و یا به طور کلی آن را از دید سایرین پنهان کنید. در واقع وقتی شما فایلی مانند عکس را وارد این نرم افزار می کنید اگر آن را قفل کرده باشید فایل عکس در محلی که بوده باقی می ماند و حتی با کلیک بر روی آن اجرا می شود اما چیزی را نمایش نمی دهد و تنها یک صفحه ی سفید باز خواهد شد. و اگر هم بخواهید آن را پاک کنید، بخش امنیتی که در نرم افزار GiliSoft Privacy Protector وجود دارد، به شما اجازه ی چنین کاری را نخواهد داد زیرا ابتدا می بایست آن را از حالت قفل خارج کنید و سپس اقدام به مشاهده و یا پاک کردن آن نمایید. همچنین اگر پوشه و یا درایوی را قفل کنید مانند فایل عکس در محل خود باقی می مانند ولی وقتی بر روی آن ها کلیک می شود از طرف مقابل درخواست پسورد می کنند و تنها راه باز کردن آن وارد کردن پسورد است.

نرم افزار GiliSoft Privacy Protector علاوه بر قفل کردن فایل ، پوشه و درایو کامپیوتر شما می توانید آنها را مخفی کنید که در این صورت تنها راه ظاهر کردن آنها وارد شدن به داخل نرم افزار و انتخاب گزینه ی Show است البته قبل از ورود به نرم افزار باید پسورد آن را وارد کنید. این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزار هایی که در این زمینه ساخته شده اند برای قفل و مخفی کردن ، کاری به حجم فایل ندارد و عملیات قفل گذاری را ظرف ۱ ثانیه انجام می دهد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان پاک کردن اطلاعات ذخیره شده در Windwos History ، Application History و Internet History اشاره نمود.

دانلود-نرم-افزار-GiliSoft-Privacy-Protector

info

GiliSoft Privacy Protector is a powerful and reliable privacy protection suite designed for individual users. It effectively prevents most illegal operations performed by hackers or malicious software such as viruses, trojans and spyware, that may damage or steal the data from your computer. The smart Gili Privacy Protector can safely clean up all traces of your computer activity. And it helps you secure remove sensitive data from your hard drive.

سیستم مورد نیاز

Intel Pentium II 350MHz or above, or any Athlon

راهنمای نصب

1) جهت برقرار امنیت در نرم افزار، هنگام اجرای نرم افزار از شما درخواست پسوردی دلخواه می شود که باید هنگام ورود به نرم افزار وارد کنید. پس، یک پسورد دلخواه برای خود انتخاب کنید و در ابتدای نصب وارد کنید. هم چنین توصیه می شود در باکس ایمیل نیز ایمیل شخصی خود را بزنید تا در صورت فراموش کردن رمز، برای شما ایمیل شود.

2) وارد محیط نرم افزار شوید و بر روی گزینه Register کلیک کنید.

3) اینترنت خود را غیرفعال کنید و فایل KeyGen.exe را اجرا نمایید.

4) از منو باز شونده نرم افزار “Privacy Protector  را انتخاب کنید سپس بر روی گزینه ” Generate ” کلیک کنید.

5) سریال بدست آمده را در محیط نرم افزار در بخش Register با ایمیل دلخواه خود وارد کنید تا نرم افزار رجیستر شود.

6) فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید، اینترنت خود را فعال کرده و از نرم افزار لذت ببرید.

 

توجه!! ممکن است بعد از وارد کردن سریال در نرم افزار، حدود 1دقیقه نرم افزار اختلال داشته باشد و سپس پیغام رجیسترشدن برای شما ظاهر شود. لطفا کمی صبور باشید…!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 3 مگابایت

ADs