دانلود GiliSoft SlideShow Maker 10.7.0 – نرم افزار ساخت اسلایدشو

نرم افزار GiliSoft SlideShow Maker ابزاری است که توسط آن می توانید از تصاویر خود اسلاید درست کنید و آهنگ های زیبای خود را روی انها قرار دهید. نرم افزار دارای ابزارهای بسیاری برای ویرایش عکس ها است و می توانید از فرمت های مختلف، تصاویر زیبایی را ادد کنید. فرمت های مختلف ویدئویی نیز در نظر گرفته شده است که بتوانید فایل های خروجی خود را تهیه کنید و رزولوشن اصلی تصاویر را حفظ کنید. با دانلود این برنامه براحتی آلبوم های عکس خود را به صورت ویدئویی خواهید ساخت و می توانید آهنگ ها را به دنبال هم قرار دهید تا در کنار تصاویر پخش شوند.

با دانلود GiliSoft SlideShow Maker می توانید رابط کاربری بسیار جذابی داشته باشید و به سادگی و سرعت، فایل های خود را بسازید. توالی عکس ها با جلوه های ویژه تعیین می شوند و می توانید تنوع جالبی را در این زمینه داشته باشید. عکس هایی که وارد می کنید، دارای گزینه های زیادی برای سفارشی سازی هستند و می توانید تنظیم نور و سایه را برای هر کدام از آنها داشته باشید. انتقال فایل ها براحتی صورت می گیرد و می توانید به صورت دوبعدی و سه بعدی، چرخش های هیجان انگیزی را در ویدئوها ایجاد کنید. هدر و تریلر، مورد دیگری است که کاربران می توانند در ابتدای ویدئو قرار دهند و یک ویدئوکلیپ جذاب و هنری از تصاویر شخصی را بسازند. ویرایش عکس ها بسیار راحت است و هیچ نیازی به ابزارهای کمکی نخواهید داشت.

کاور-GiliSoft-SlideShow-Maker

ویژگی های کلیدی نرم افزار GiliSoft SlideShow Maker:

  • پشتیبانی از فرمت های مختلف تصاویر
  • امکان حفظ رزولوشن تصاویر
  • امکان ویرایش آسان تصاویر
  • پشتیبانی از فایل های مختلف صوتی
  • امکان انتقال آثار دوبعدی و سه بعدی
  • امکان تعریف هدر و تریلر توسط کاربر
  • دارای پیش نمایش فوری و راحت
  • پشتیبانی از فرمت های ویدیویی برای خروجی
info

GiliSoft SlideShow Maker (old SlideShow Movie Creator) is the easy-to-use yet powerful photo slide software.With it,you can combine your photos into video with music and 2D/3D transition effects for sharing with your friends,and you can easily turn your photo collections to personalized videos in format of AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD or 3GP.
Easy-to-operate with a friendly interface, you are enabled to create more personalized photo videos by appending background music from imported audios, add transitional effects between images, adjust the orientation and display sequence of the imported photos and etc. What you can imagine, you can have it all with GiliSoft Slideshow Movie Creator.

Features and Benefits:
Support Multiple Photo Formats
Keep photo apsect
Easy to edit photo
Support Various Audio Files
Many 2D/3D transition effect
User-defined header and trailer
Instant and Convenient Preview
Support to export various video format

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، مطمئن باشید که اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

2) نرم افزار را اجرا کنید. Keygen را اجرا کرده و از منوی Product نرم افزار “Slideshow Movie Creator ” را انتخاب کنید و سپس Generate را بزنید تا سریال تولید شود. سپس با سریال و ایمیلی دلخواه نرم افزار را فعال سازی کنید.

3) پس از اتمام فعال سازی، تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن سریال شما جلوگیری شود.

4) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 26 مگابایت