دانلود Gillmeister Rename Expert 5.17.2 – نرم افزار تغییر نام گروهی فایل ها

در حالت عادی می بایست یکی یکی ، تمامی فایل های خود را تغییر نام دهید که وقت گیر خواهد بود. دانلود Gillmeister Rename Expert نرم افزاری است که به آسانی امکان تغییر نام فایل‌ ها و پوشه‌ های شخصی کاربران را فراهم می‌ کند. با دانلود Gillmeister Rename Expert می‌ توانید به صورت آزادانه ترکیبی از کار های مختلف را بر روی نام فایل هایتان انجام دهید. قبل از اینکه نام فایل‌ ها تغییر یابد شما می‌ توانید یک پیش نمایش از آن ها را در برنامه مشاهده کنید و پس از چک کردن نهایی اقدام به ذخیره سازی و تغییر نام فایل ها نمایید. همچنین بعد از تغییر نام فایل ها، این برنامه به شما این امکان را می دهد تا در صورت اشتباه و یا تغییر نظر تان، نام اصلی فایل ها را مجددا بازگردانید.

دانلود-Gillmeister-Rename-Expert

قابلیت های کلیدی نرم افزار Gillmeister Rename Expert:

  • آیکون تغییر نام فایل ها و پوشه ها: همزمان پوشه ها و فایل ها را تغییر نام دهید. اجازه می دهد تا از تغییر نام دسته ای هر تعداد از فایل ها و پوشه ها در یک حالت انجام دهید(شامل پشتیبانی شبکه).
  • فیلتر آیکون: فیلتر کردن و مرتب سازی عملکرد ها ، فیلتر های گسترده و توابع مرتب سازی را می توان برای متا دیتا نیز استفاده کرد، که امکان اضافه کردن و حذف فایل ها و پوشه ها را فراهم می کند.
  • آیکون فایل های CSV: برای نام گذاری از فایل های CSV استفاده کنید. برای مثال فایل های CSV ، صادر شده از اکسل، می توان انعطاف پذیری برای نام گذاری فایل ها و پوشه استفاده می شود. نام قدیمی و جدید می تواند از چند ستون تشکیل شده باشد.

Gillmeister-Rename-Expert-اسکرین-شات Gillmeister-Rename-Expert-اسکرین-شات Gillmeister-Rename-Expert-اسکرین-شات

info

With Rename Expert you can quickly and easily rename files and folders. The program offers a variety of innovative features to create consistent and, above all, meaningful names. With a few simple clicks, you can number files and folders, shorten long file names, rename file extensions and much more.

سیستم مورد نیاز

Intel/AMD CPU at 1000 MHz or higher
512 MB RAM

راهنمای نصب

بعداز نصب ، محتوای پوشه Patch را در محل نصب کپی نمایید، به صورت Run as Administrator اجرا کرده و Patch را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 10 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 13 مگابایت