دانلود Glary Disk Cleaner 5.0.1.181 – نرم افزار پاکسازی فایل ها

دانلود Glary Disk Cleaner ابزاری کاربردی و مفید می باشد که به شما کمک می کند تا کامپیوتر خود را پاکسازی کنید تا سالم و بدون مشکل بماند. این نرم افزار محصول کمپانی Glarysoft می باشد. تنها با چند کلیک ساده می تواند فایل های اضافی شما را برای همیشه پاک کند این فایل ها تنها هارد دیسک شما را اشغال کرده اند و هیچ کاربرد دیگری ندارد. نرم افزار Glary Disk Cleaner می تواند History، کوکی ها، اسنادی که به تازگی باز شده اند، گزارش‌های خطا، فایل های موقتی، آثاری که بر اثر استفاده از نرم افزارهای مختلف به جا مانده اند و … را حذف کرده و فضای هاردتان را تا حد چشم گیری افزایش می دهد.

دانلود-Glary-Disk-Cleaner

نرم افزار Glary Disk Cleaner دارای قابلیت پاکسازی سفارشی می باشد. کمپانی Glarysoft به منظور خدمت به مشتریان، بسیاری از گزینه های سفارشی را ارائه داده است تا کاربران بتوانند انواع فایل های موقت را که در برنامه موجود نیست را پاک کنند. پس از پاکسازی کامل، شما می توانید اطلاعات پاکسازی را در یک نگاه مشاهده کنید.

قابلیت های کلیدی دانلود Glary Disk Cleaner:

  • تنظیمات سفارشی برای پاکسازی فایل ها
  • پشتیبانی از لیست فایل های بی اساس
  • مشاهده تاریخچه پاک شده در یک نگاه

Glary-Disk-Cleaner-اسکرین-شات Glary-Disk-Cleaner-اسکرین-شات Glary-Disk-Cleaner-اسکرین-شات

info

Glary Disk Cleaner was designed to be as simple as possible in use. Even a novice can perform it by just several clicks. Using professional rapid scanning kernel, Glary Disk Cleaner can very quickly scan all the junk files on your disk. You can find and remove the junk of Windows and applications, browsing traces, and it doesn’t remove any files necessary for you.

سیستم مورد نیاز

Graphics mode 800×600 with 16-bit colors
20 MB free hard disk space at least
Intel Pentium or AMD K5 processor with 133 MHz
32 MB RAM

راهنمای نصب

نرم افزار رایگان بوده و می توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 6 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 5 مگابایت

ADs