دانلود نرم افزار از بین بردن بدافزارها – Glary Malware Hunter Pro 1.83.0.669

Glary Malware Hunter Pro نام نرم افزاری قدرتمند برای از بین بردن ابزار های مخرب می باشد که برنده جایزه در این زمینه نیز می باشد. این نرم افزار حفاظت جامع در برابر انواع تهدیدات و بدافزارها را برای شما فراهم می کند. این نرم افزار امنیت داده ها، حریم خصوصی و کامپیوتر شما را تضمین می کند. نرم افزار Glary Malware Hunter با سرعت بالایی به اسکن رایانه شما و به شناسایی و حذف تروجان ها می پردازد و در برابر خطرات بالقوه سیستم شما را محافظت می کند. اگر شما نیز به امنیت اطلاعات حیاتی و جلوگیری از جاسوسی آنان اهمیت می دهید، وبسایت دانلودها استفاده از این نرم افزار را به شما کاربران پیشنهاد می کند که تنها با چند کلیک، انواع ابزارهای مخرب سیستم را شناسایی و نسبت به حذف آنان اقدام نمایید.

دانلود-Glarysoft-Malware-Hunter

قابلیت های کلیدی Glary Malware Hunter:

  • قابلیت سفارشی سازی تنظیمات
  • با استفاده از اسکن Hyper از سرعت اسکن سریع تر لذت ببرید
  • تشخیص و حذف نرم افزارهای مخرب مقاوم در برابر خطر بالقوه
  • این ابزار، برنده جایزه از بین بردن ابزار های مخرب می باشد و حفاظت جامع در برابر انواع تهدیدات را فراهم می کند. اطلاعات و امنیت شما را محافظت می کند، حریم خصوصی شما را حفظ می کند و اطمینان می دهد که کامپیوتر شما بدون ویروس است.
info

 Malware is an award-winning product that provides comprehensive protection against all types of threats, secures your data, protects your privacy and ensures your PC remains virus-free. Fast hyper scans, detect and remove stubborn malware, against potential danger.

سیستم مورد نیاز

Our product is compatible with Windows 7, 8, 10, XP, Vista, 2008. 32/64bit version.

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار خود کپی کنید. فایل Patch را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و نرم افزار را پچ نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 47 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 23 مگابایت