نرم افزار بهینه سازی پرینتر GreenCloud Printer Pro 7.8.3.0

اکثر کاربران معمولا به هنگام استفاده از چاپگر های خود همواره نگران مصرف بیش از حد جوهر و تمام شدن زودهنگام تونر چاپگر خود مخصوصا در چاپگرهای رنگی هستند ، نرم افزار بهینه سازی پرینتر GreenCloud Printer Pro نرم افزاری جهت کاهش هزینه های شما در امورات چاپ و همچنین محافظت از محیط زیست می باشد. این نرم افزار با ایجاد فایل های پی دی اف بهینه شده برای چاپ هزینه های جاری شما را در چاپ تا ۶۰% کاهش می دهد. پیش نمایش چاپ ، حذف صفحات ناخواسته ، ترکیب صفحات ، ساخت سریع فایل های پی دی اف قابل چاپ ، پشتیبانی از چاپ دو رو و صرفه جویی در جوهر پرینتر از خصوصیات بارز این نرم افزار است.

نرم افزار بهینه سازی پرینتر GreenCloud Printer Pro یک درایور مجازی برای چاپگر شما است.نرم افزا GreenCloud Printer Pro با پرینتر شما کار می کند تا پیش نمایش صفحات را برای چاپ انجام دهید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.GreenCloud-Printer-Pro

https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/GreenCloud-Printer-Pro-s1.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/GreenCloud-Printer-Pro-s2.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/Pics/GreenCloud-Printer-Pro-s3.jpg

info

Eco-friendly pdf and printer driver to save money on your daily print jobs, Greencloud® is a cost killer software for your ink and paper usage. Create green Pdf files. Use the same print preview dialog anywhere when you use print feature. Save up to 60% of ink, paper and toner.

سیستم مورد نیاز

Windows 10 · 8 · 7 · Vista · XP

راهنمای نصب

بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید ، بر روی آیکون آبی که شبیه علامت تعجب درون آن وجود دارد را بزنید و Upgrade to pro را بزنید و با استفاده از سریال موجود در فایل Key نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 16 مگابایت