دانلود HDDExpert 1.18.1.40 نرم افزار بررسی سلامتی هارد دیسک

HDDExpert نرم افزاری رایگان و کوچک است که می تواند کارایی مهمی برعهده بگیرد. مسلماً اطلاعات درون هارد دیسک سیستم برایتان بسیار حائز اهمیت است و هیچ دوست ندارید که آن ها را از دست بدهید. بنابراین بهتر است سلامت هارد دیسک خود را پیوسته بررسی نمایید تا از خرابی ناگهانی آن در امان بمانید و در زمان مناسب نسبت به تعویض و پشتیبان گیری از اطلاعات تان اقدام کنید. دانلود HDDExpert نرم افزاری است که اطلاعات شفافی را در رابطه با هارد دیسکتان به شما ارائه میدهد و با ارائه ترجمه ای قابل لمس از اطلاعات S.M.A.R.T. باعث می شود کاربر از میزان سلامتی هارد دیسک خود مطلع شود.

دانلود-HDDExpert

S.M.A.R.T. مخفف Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology یعنی تکنولوژی مانیتورینگ ،آنالیز و گزارش خودکار است که اطلاعاتی را در رابطه با خطاها، سلامتی، عملکرد و درجه حرارت هارد دیسک ارائه می کند. مسلماً با دانستن این اطلاعات کاربر می تواند از سلامت هارد دیسک خود مطلع شود و دست به پشتیبان گیری یا تعویض قطعه بزند. و هم چنین اگر دمای هارد دیسک بالاست سرعت و کیفیت تهویه را افزایش دهد. سیستم گزارش دهی نرم افزار بسیار جالب است و میتواند گزارش دهد که در چه جایی ، چه خطا و شکستی رخ داده است. نرم افزار در پس زمینه سیستم فعال بوده و گزارش تهیه می نماید و البته بسیار ناچیز و غیرقابل لمس از منابع سیستمی استفاده می نماید.

HDDExpert-اسکرین-شات  HDDExpert-اسکرین-شات  HDDExpert-اسکرین-شات

info

HDDExpert give you a cristal-clear vision on your Hard Drive health and performance and translate S.M.A.R.T. attribute into readable indication. Recommends maintenance (fans upgrade, spare purchase, backups,…) depending on amount of failures detected on your hard drives.

سیستم مورد نیاز

All Windows

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 2 مگابایت