دانلود HTML Compiler 2018.3 – نرم افزار تبدیل صفحات وب به فایل های اجرایی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود HTML Compiler یک نرم افزار متفاوتی است و ویژگی آن ذخیره صفحات html وب و اجرای آن ها در ویندوز می باشد. این نرم افزار کد هایی از نظیر HTML, CSS, JavaScript, Images, etc به طور کامل پشتیبانی می کند و یکی از ویژگی های کلیدی دانلود HTML Compiler افزار قابلیت ویرایش صفحات ذخیره شده در نرم افزار می باشد. توسط این برنامه می توانید یک فایل html را به همراه تمامی تصاویر ، کد های جاوا ، صدا و …. در یک فایل exe قرار دهید این کار باعث محافظت از محتویات فایل html که می تواند یک کتاب ، یک مقاله ، یک فیلم آموزشی ، یک سایت با تمامی لینک ها و .. باشد می شود همچنین می توانید بر روی فایل های ساخته شده یک کلمه رمز بگذارید تا دسترسی به آن محدود سازید نکته قابل ذکر این است که در هنگام اجرای فایل ساخته شده هیچ فولدر موقتی بر روی هارد ساخته نمی شود و تمامی فایل های مورد نیاز بر روی حافظه سیستم بارگذاری می شود این کار باعث جلوگیری از دسترسی دیگر افراد به اجزای تشکیل دهنده فایل شده و در نتیجه امنیت محتوای فایل بالا می رود. هم اکنون می توانید این برنامه را به طور مستقیم از سایت دانلود ها دریافت نمایید.دانلود-HTML-Compiler

HTML-Compiler-اسکرین-شات  HTML-Compiler-اسکرین-شات HTML-Compiler-اسکرین-شات

info

HTML Compiler is a program for Microsoft Windows(tm) that allows you to put an entire HTML application (including HTML, CSS, JavaScript, Images, etc.) into an standalone Windows application which can be executed like any other Windows application.

سیستم مورد نیاز

Windows Vista, Windows 7, Windows 8 or Windows 10
512MB of RAM
80MB of free disk space
1024×768 screen resolution or higher

راهنمای نصب

بعد از نصب ، فایل html.compiler.v.2017.8-patch را در محل نصب کپی نمایید ، آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید تا فعال سازی صورت گیرد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 9 مگابایت