دانلود IDM UltraCompare Professional 18.00.0.80 – نرم افزار مقایسه دو فایل

دانلود IDM UltraCompare Professional نرم افزاری قدرتمند جهت مقایسه دو فایل و محتویات آن ها با یک دیگر طراحی شده است. به کمک این نرم افزار تنها کافی است شما دو فایل را به برنامه معرفی کنید و سپس به کمک ابزار های این نرم افزار می توان عملیات مقایسه را انجام داد. به عنوان مثال با وارد نمودن دو فایل متنی به برنامه و انجام عمل مقایسه، نرم افزار تمامی کلمات و جملاتی که با یک دیگر تفاوت دارند را با رنگ های مختلف نمایش می دهد. این ویژگی برای پوشه ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در قسمت مقایسه کردن پوشه ها شما می توانید به مقایسه ی دایرکتوری ها در شبکه بپردازید و همچنین فایل هایی با پسوندهای zip را به صورت هرچه بهتر و دقیق تر با یک دیگر مقایسه کنید که این عمل به کاربران کمک می کند تا تفاوت های بین آنها را مشاهده کنند. این نرم افزار محصولی از شرکت IDM Computer Solutions می باشد.

دانلود-IDM-UltraCompare

قابلیت های کلیدی دانلود IDM UltraCompare Professional :

  •  مقایسه سه طرفه متن
  •  امکان ویرایش خط و ادغام در UltraCompare
  •  کپی / بارگذاری چندین خط مجاور مجزا به کلیپ بورد
  •  کپی قاب به کلیپ بورد
  •  توانایی دیدن اختلاف فضای خالی
  •  تنظیم مقدار Tab به تعداد مشخصی از فضاها (مانند UltraEdit-32 / UEStudio)
  •  پشتیبانی از بوکمارک
  •  توانایی حذف خطوط از فایل
  •  نوار وضعیت تعداد خطوط

IDM-UltraCompare-اسکرین-شات IDM-UltraCompare-اسکرین-شات IDM-UltraCompare-اسکرین-شات

info

A complement to your file management suite, UltraCompare Professional is loaded with features to enable you to compare text files and folders, as well as zip files and jar archives. Text file compare features include binary and text compare of two or three text files at a time, with the ability to merge text differences between compared files. Folder compare supports comparison of local/network directories (and subdirectories with recursive folder compare) and zip file compare as well, and like text/binary compare, you can merge differences between compared directories. With automatic integration with UltraEdit or UEStudio, UltraCompare Professional is a compare tool you should not be without!

راهنمای نصب

1-بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید ، منوی File را زده و در پایین گزینه Enter License Key را بزنید.

2- حال یوزر و پسورد دلخواهی وارد کنید ، سپس Activate را بزنید. بعد از زدن دکمه Activate برای شما پیغامی ظاهر میشود . بر روی Activate offline کلیک نمایید.

3- حال Keygen را اجرا کرده و از منوی Program نرم افزار UltraCompare را انتخاب کنید و User code 1 و User Code 2 که در محیط نرم افزار برای شما نمایان شده را در Keygen کپی کرده و Generate را بزنید تا Authorization Code 1 و Authorization Code 2 برای شما ساخته شود.

4- Authorization Code ها را در محیط نرم افزار در قسمت مربوطه کپی کنید و یوزر و پسورد دلخواهی وارد کنید و Register را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 41 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 45 مگابایت