نرم افزار ویرایشگر ویدئو idoo Video Editor Pro 3.6.0 DC 20.09.2017

نرم افزار ویرایشگر ویدئو idoo Video Editor Pro نرم افزار ویرایش فیلم و فایل های ویدئویی با رابط کاربری ساده و سریع است. با استفاده از نرم افزار ویرایش ویدئو شما قادر خواهید بود چندین فایل ویدئویی را به هم پیوند بدهید، و یا یک فایل ویدیویی را به چندین قسمت تقسیم کنید، بخش یا بخش های دلخواهی از فایل ویدیویی را به راحتی و با سرعت خوبی انتخاب و برش بزنید، در تمامی این حالات کیفیت فایل ویدیویی شما توسط نرم افزار حفظ خواهد شد. با کمک گرفتن از این نرم افزار شما قادرید تا فایل های صوتی و تصویری را به هر فرمتی که بخواهید برای گوشی های همراه تان مانند آیفون و سامسونگ و تبلت ها و کامپیوتر های شخصی تبدیل نمایید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.idoo-Video-Editor-Pro

قابلیت های کلیدی نرم افزار ویرایشگر ویدئو idoo Video Editor Pro :

– اضافه کردن کلیپ های ویدیوئی با هم و یا تقسیم ویدئو به چند بخش

-فیلم ها را به صورت جداگانه یا به صورت دسته ای برش دهید

– اصلاح ویدئویی برای گرفتن قاب دقیق از تصویر

– چرخش فیلم ها با زوایای مختلف

– فیلم های ۴K خود را ویرایش و تبدیل کنید

 

idoo-Video-Editor-اسکرین-شات  idoo-Video-Editor-اسکرین-شات

info

idoo Video Editor is a professional video editing software with clear interface and user-friendly operation. Its powerful and comprehensive function would bring you high-quality and efficient work experience, as well as perfect audio-visual enjoyment. This software supports most video and audio formats, and possesses powerful conversion function. It can convert your video and audio into any media formats which fit your need, such as files formats for iPhone, Sumsung or any other smartphone, tablet PC, game devices, HD video, network video etc.. The “Effect” function will make your video more vivid.

سیستم مورد نیاز

Supported OS : Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/7, Windows 8 and Windows 10
Processor: 750MHz Intel or AMD CPU
Free Hard Disk Space: 100 MB or more
RAM : 256 MB or above

راهنمای نصب

بعد از نصب نرم افزار را اجرا کنید ، سپس با استفاده از ایمیلی دلخواه و سریالی که فایل Keygen به شما میدهد نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 28 مگابایت