دانلود FL Studio Producer Edition 20.5.0 build 1142 – آهنگسازی با اف ال استودیو

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

نسخه جدید نرم افزار اف ال استودیو تحت عنوان دانلود FL Studio 20 به طور کامل رابط کاربری را از نو طراحی کرده است. ویژگی های جدید جذاب که بسیاری از کاربران به دنبال آن بوده و درخواست کرده اند، در نسخه FL Studio 20 اضافه شده است. نرم افزار FL Studio را می توان یک ابزار کامل برای تولید موسیقی دانست که بیش از ۱۴سال توسعه ی خلاقانه را در خود جای داده است. این نرم افزار از آپدیت رایگان مادام العمر برای خریداران نسخه اصلی اش پشتیبانی می کند. در دانلود FL Studio 20 مهم نیست که رزولوشن تصویر شما چقدر است؛ اف ال استودیو خود را با آن هماهنگ می کند.

قابلیت Multi-touch به بخش Mixer نرم افزار اضافه شده است. تب های جدید دسته بندی و قابلیت حذف محتوا با راست-کلیک به نرم افزار اضافه شده است. به روزرسانی های متعدد در بخش های Fruity Formula Controller، Fruity Envelope Controller و Fruity Keyboard Controller در نسخه بیستم نرم افزار محبوب FL Studio به چشم می خورد.

دانلود-FL-Studio

دانلود FL Studio (به فارسی: اف ال استودیو) یک نرم افزار کامل در زمینه ی ایجاد موزیک می باشد که توسعه های بیش از ۱۴ سال این نرم افزار و آپدیت های رایگانی که برای آن عرضه شده است را یکجا به ارمغان می آورد. هرچیزی که شما برای آهنگ سازی، تنظیم موزیک، ضبط، ادیت، میکس و مستر حرفه ای موزیک نیاز داری را در خود جا داده است. دانلود FL Studio سریعترین راه برای انتقال آنچه از ذهن شما می گذرد به اسپیکرهای کامپیوترتان می باشد.

نرم افزار FL Studio در واقع یک ابزار کار با صداهای دیجیتال می باشد که توسط کمپانی بلژیکی Image-Line توسعه داده شده است. رابط کاربری نرم افزار به صورت الگوهای بخش بندی شده بر اساس موسیقی می باشد. نسخه های مختلف نرم افزار به اسامی Fruity Edition, Producer Edition و Signature Bundle شناسایی می شوند.

چنان چه شما نسخه اوریجینال نرم افزار را خریداری نمایید، به مدت مادام العمر از پشتیبانی رایگان نرم افزار به همراه دریافت رایگان تمامی آپدیت ها و نسخه های جدید بهره مند خواهید شد. شما هم چنین می توانید از دانلود FL Studio به عنوان ابزار VST در سایر نرم افزارهای ویرایش صدا استفاده کنید و به عنوان کلاینت ReWire نیز کاربرد دارد. پلاگین های بسیار متعدد برای این نرم افزار باعث شده تا گستره ای تقریبا بی نهایت از بانک های صدا و پلاگین ها را به دست داشته باشید و هر آن چه از صداهای دیجیتال توقع دارید را بتوانید نواخته، تولید و کنار یکدیگر قرار دهید.

info

FL Studio 12 totally reworks the user interface and adds exciting new features you have been asking for. FL Studio 12 is a complete software music production environment, representing more than 14 years of innovative developments and our commitment to Lifetime Free Updates. Everything you need in one package to compose, arrange, record, edit, mix and master professional quality music. FL Studio 12 is the fastest way from your brain to your speakers.

سیستم مورد نیاز

2GHz Pentium 4
higher 1GB RAM

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه 20:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. وارد پوشه ی Patch شوید و فایل fl patch installer 20 5 0 1142.exe را حتما به صورت Run as Administrator اجرا کنید. محل نصب پچ را دقیقا محل نصب نرم افزار خود انتخاب کنید. آدرس دیفالت نصب بدین صورت است:

C: / Program Files (x86) / Image-Line

2) پس از اتمام نصب پچ می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

————————-

آموزش نصب نسخه 12:

1) ابتدا دقت کنید که آنتی ویروس و اینترنت شما حتما غیرفعال باشد.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. به پوشه Keygen مراجعه کنید و فایل اجرایی HostChange.cmd را حتما به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) فایل اجرایی ImageLine_RSA2048_Keygen.exe را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده (آدرس دیفالت C:/Program Files (x86)/Image-Line/FL Studio 12 می باشد) و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

4) ابتدا بر روی گزینه Patch کلیک کنید. سپس گزینه Register را بزنید تا با نام کاربری دلخواه خود، نرم افزار برای شما رجیستر شود.

5) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید تا بعد از آنلاین شدن، سریال نامبر شما غیرفعال نشود.

6) نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com