دانلود InPixio Photo Editor 8.3.6690.25912 – نرم افزار ویرایشگر تصاویر

دانلود InPixio Photo Editor نرم افزار گرافیکی می باشد که می توانید به کمک آن تنها با یک کلیک به اضافه کردن فیلتر ، افکت ، برش یا تغییر در سایز تصاویر ، اضافه کردن قاب به عکس ها بپردازید. به کمک این نرم افزار که امروز تیم دانلود ها برای شما عزیزان آماده کرده است عکس های با افکت ها و فیلتر های شگفت انگیز بسازید. با استفاده از این نرم افزار می توانید آلبوم عکس حرفه ای طراحی کنید و آن را در فضای مجازی از جمله فیسبوک به اشتراک بگذارید یا به عنوان کارت پستال برای دوستان خود ارسال کنید. تغییر رنگ و روشنایی ، تنظیم فوکوس ، اضافه کردن جلوه ، تبدیل عکس به آثار هنری ، ساخت آلبوم ، اضافه کردن قاب و … از ویژگی های این نرم افزار است.

نرم افزار InPixio Photo Editor به شما این امکان را می دهد تا طیف گسترده ای از اثرات چشمگیر را به سرعت و به آسانی اضافه کنید. از تعدادی از طرح ها و فریم ها برای نمایش موضوع عکس های خود استفاده کنید. با استفاده از جلوه های از پیش تعیین شده، تنظیم کنتراست، اشباع، رنگ، روشنایی و … احساس را در تصاویر خود ایجاد کنید. ایجاد فوکوس کنید و اندازه عکس های خود را به آسانی تغییر دهید.

دانلود-InPixio-Photo-Editor

InPixio-Photo-Editor-اسکرین-شات  InPixio-Photo-Editor-اسکرین-شات  InPixio-Photo-Editor-اسکرین-شات

info

InPixio Photo Editor graphic editor which can enhance Your photos with one click, add filters and effects, crop or resize, add a frame and which is easy to use. Adding amazing filters and effects, You can quickly and easily turn Your photos into amazing works of art.

InPixio Photo Editor is the easiest way to convert all Your photos into a professional-looking photo album that You will be proud to share on Facebook or send them as postcards to friends.

سیستم مورد نیاز

• 1 GHz Intel Pentium processor or equivalent
• 1 GB RAM CD/DVD ROM drive
• 100 MB hard disk space, mouse and keyboard
• Internet connection
OS: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8 / 10 (32/64-bit)

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. به پوشه Crack مراجعه کرده و فایل ها را بدین صورت جایگزین کنید:

الف) فایل InPixio.Controls.dll واقع در پوشه اصلی Crack را به محل نصب نرم افزار منتقل کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.

ب) فایل InPixio.Controls.dll واقع در پوشه Crack  / Launcher را به محل نصب نرم افزار، پوشه Launcher منتقل کرده و جایگزین فایل قبلی کنید.

2) نرم افزار کرک شده است و می توانید آن را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 190 مگابایت

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 95 مگابایت