دانلود IObit Malware Fighter Pro 6.5.0.5017 – نرم افزار حذف فایل های مخرب

IObit Malware Fighter Pro نرم افزاری مناسب برای مبارزه با فایل های مخرب از جمله تروجان ها، کرم های اینترنتی، کی لاگر ها (کلید دزد ها)، ربات ها و… می باشد. توسط این نرم افزار به راحتی می توانید هوشمند ترین این فایل ها را شناسایی و حذف کنید. این نرم افزار پشتیبانی از تکنولوژی ابری نسبت به حذف این گونه فایل ها به صورت لحظه ای اقدام می کند. دانلود IObit Malware Fighter با داشتن موتور اسکنر دو هسته ای به صورت عمیق و هوشمند نسبت به جستجوی فایل های مخرب اقدام می کند و به همین دلیل امکان اینکه فایل های مخرب توانایی گریز داشته باشند، بسیار کم خواهد بود.

دانلود IObit Malware Fighter Pro دارای بخش های محافظتی به نام Startup Guard برای جلوگیری از اجرای فایل های مخرب در لحظه شروع ویندوز، Browser Guard برای محافظت از مرورگرهای وب، Network Guard برای محافظت از شبکه و اینترنت، File Guard برای محافظت از فایل ها و Cookie Guard برای محافظت از کوکی ها و به این ترتیب امنیت بسیار بالایی برای کاربر تامین خواهد شد. نرم افزار بسیار آرام و سبک در پشت صحنه ویندوز فعال خواهد بود و دارای آپدیت های امنیتی نیز می باشد.

دانلود-IObit-Malware-Fighter-PRO

info

IObit Malware Fighter is an advanced malware & spyware removal utility that detects, removes the deepest infections, and protects your PC from various of potential spyware, adware, trojans, keyloggers, bots, worms, and hijackers. With the improved, unique “Dual-Core” engine and the heuristic malware detection, IObit Malware Fighter detects the most complex and deepest spyware and malware in a very fast and efficient way.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
1 GHz processor or faster processor
1 GB of RAM
1,000 MB of free hard disk space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

1) ابتدا مطمئن شوید اینترنت شما به صورت کامل قطع است. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) پس از اتمام نصب، محتویات درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید. دقت کنید که اگر هنگام کپی کردن کرک اخطار و اجازه ی کپی کردن نداد، حتما باید از بسته بودن کامل نرم افزار مطمئن شوید. هم چنین می توانید از فایل Patch استفاده کنید. برای استفاده از پچ، باید آن را در محل نصب نرم افزار خود کپی کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید و سپس Patch را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود.

4) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

——————-

آموزش نصب نسخه های پیشین:

1) ابتدا حتما مطمئن شوید اتصال شما از اینترنت قطع می باشد. سپس شروع به نصب نرم افزار کنید.

2) فایل لایسنس License-imf.dat را در محل زیر قرار دهید:

C: / Program Files (x86) / Common Files / IObit / IObit Malware Fighter

 

3) به طور کامل نرم افزار را در فایروال قراردهید (دو فایل اجرایی IMFRegister.exe و AutoUpdate.exe مدنظر است) تا به اینترنت دسترسی نداشته باشید و سریال شما غیرفعال نشود. هم چنین برای سهولت کار، می توانید از فایل Block.bat نیز استفاده کنید.

4) اینترنت خود را متصل کنید و از نرم افزار لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 48 مگابایت