دانلود IObit Smart Defrag Pro 6.3.0.228 – نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود IObit Smart Defrag Pro از جمله بهترین برنامه های حاضر به منظور دیفرگ منت و یکپارچه سازی هارد دیسک می باشد. همان طور که می دانید استفاده متعدد از هارد، کپی و نصب فایل های متعدد باعث اختلال در چینش مناسب داده ها در کلاسترهای هارد می شود. وجود برخی از فضاهای خالی در هارد موجب کندی سیستم شده و حتی حافظه قابل توجهی از هارد به صورت کاذب پر بوده و غیرقابل استفاده می شود. شما با این برنامه این مشکل را بر طرف کرده و با دیفرگ کردن هارد آن فضاهای خالی را حذف کرده و اطلاعات را در یکجا جمع کرده و بخشی از هارد را آزاد می کند که می توانید تاثیر زیادی در ثبات و سرعت سیستم داشته باشد.

از توانایی های منحصر به فرد دانلود IObit Smart Defrag Pro می توان به قابلیت پشتیبانی از هارد دیسک های HDD و SSD به صورت multi-thread اشاره نمود که در حین مرتب سازی داده های هارد شما، وظیفه فشرده سازی و چینش مناسب فضای خالی و هم چنین دیفرگ فایل های بزرگ را به عهده می گیرد. این امر باعث تجربه سرعت بالاتر در کپی کردن فایل ها، اجرای ویندوز و سایر امور را به ارمغان می آورد. نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک IObit Smart Defrag Pro 5 مانند تمامی ابزارهای دیگر این حوزه، وظیفه اصلی خود که دیفرگ کردن فایل ها می باشد را انجام می دهد. اما تفاوت مهم و جدی آن در هوش مصنوعی این نرم افزار بوده که فایل های متداول شما را به ترتیب از شدیدترین به ضعیف ترین مرتب کرده و سپس دیفرگ را انجام می دهد تا دسترسی به فایل های متداول با سرعت هرچه بیشتر انجام شود.

دانلود-IObit-Smart-Defrag

ویژگی های مهم نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک IObit Smart Defrag Pro :

  • ایمن کردن درایوها با حذف معایب و ارورهای آن.
  • افزایش سرعت سیستم و از بین بردن کرش های ناگهانی و قفل شدن ویندوز.
  • موتور قدرتمند یکپارچه سازی اطلاعات هارد دیسک و تکنولوژی جدید Boot Time Defrag.
  • پشتیبانی از هارد دیسک های پر حجم.
  • قرار دادن فایل ها و پوشه های پرکاربرد در بخش های قابل دسترس هارد.
  • اجرای همیشگی یکپارچه سازی در پس زمینه.
info

IObit Smart Defrag 5 is a Free Disk Defragmenter, that accelerates the whole system with fast and efficient disk defragment. Based on IObit latest disk defrag engine and “Boot Time Disk Defrag” technology, Smart Defrag 5 is created with the world’s leading defragmentation ability. It not only provides defragmentation, but also intelligently streamlines your files based on using frequency, thus accelerating disk speed and the whole system for top performance!
IObit Smart Defrag 5 works fast, automatically and quietly in the background and is suitable for large hard drives. It helps defragment your hard drive more efficiently than any other product on the market – free or not. It is known that disk fragments has been a primary cause of slow and unstable PC performance.

سیستم مورد نیاز

Supported Operating Systems: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-bit, 64-bit).

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید!

2) محتوای درون پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کرده و جایگزین کنید.

3) نرم افزار را اجرا کنید.

—————–

آموزش نصب نسخه های قدیمی:

1) ابتدا فایل BlockhOST.bat را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند و مطمئن شوید که اتصال شما از اینترنت کاملا قطع می باشد. سپس شروع به نصب نرم افزار کنید.

2) مطمئن شوید که نرم افزار کاملا بسته است. فایل license.dat را در آدرس زیر قرار دهید:

در سیستم های 32بیتی:

“C: / Program Files / Common Files / IObit / Smart Defrag”

در سیستم های 64بیتی:

“C: / Program Files (x86) / Common Files / IObit / Smart Defrag”

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 17 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 25 مگابایت

ADs