دانلود iPubsoft Android Desktop Manager 5.4.3 – مدیریت گوشی اندروید در ویندوز

دانلود iPubsoft Android Desktop Manager نرم افزاری برای مدیریت و پشتیبان گیری از دستگاه های اندروید توسط کامپیوتر می باشد. اگر شما هم دارای گوشی ها یا تبلت هایی با سیستم عامل اندروید می باشید این نرم افزار برای شما بسیار کاربردی می باشد چرا که می توانید با سرعت بالا فایل های خود را از سیستم اندرویدی به رایانه خود منتقل نمایید. همچنین می توانید به کمک این نرم افزار از اطلاعات خود پشتیبانی تهیه کنید. با پشتیبانی گیری از اطلاعات سیستم عامل اندرودی خود و ذخیره آن در رایانه می توانید از خطراتی مانند حذف شدن بعضی فایل ها که گاهی تصادفی و ناخود آگاه دست به حذف آن ها میزنید جلوگیری نمایید. و دیگر نگران این مدل حذف ها نباشید. به کمک iPubsoft Android Desktop Manager از مخاطبین و اس ام اس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

با دانلود iPubsoft Android Desktop Manager تمام مخاطبین، فیلم ها، موسیقی، عکس ها، اس ام اس ها و موارد دیگر را از کامپیوتر بازیابی کنید. فایل های HTML و TXT صادر شده را می توان با توجه به تاریخ طبقه بندی و نمایش داد. موسیقی، عکس ها و فیلم ها را به راحتی از کامپیوتر به تلفن خود انتقال دهید. همچنین نرم افزار iPubsoft Android Desktop Manager می تواند مشکل قطع اتصال بین کامپیوتر و دستگاه را حل کند.

دانلود-iPubsoft-Android-Desktop-Manager

info

android Desktop Manager is a must-have application for those who love playing movies and songs, manager and transfer files on Android phones and tablets. It fully features all the functions one may require for the management on Android devices like: – One-click to backup data from Android devices to PC with 100% quality kept.

سیستم مورد نیاز

Windows 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 10

راهنمای نصب

1- ابتدا نرم افزار را نصب نمایید .

2- فایل KeyPatch را در محل نصب کپی نمایید آنرا اجرا کرده و از منوی بالای برنامه patch را انتخاب کنید و گزینه patch را بزنید.

3- نرم افزار را اجرا کنید ، از منوی Help بر روی Register کلیک نمایید. سپس گزینه Register را بزنید و با ایمیلی دلخواه و سریال زیر نرم افزار را فعال سازی کنید.

11111111111111111111-11111111111111111111

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 17 مگابایت