دانلود LastPass Password Manager 4.17.1 مدیریت پسورد های اینترنتی

دیگر نگرانی فراموش کردن رمزهای اکانت های مختلف که در سایت های متفاوت از آنها استفاده می کنند نباشید. دانلود LastPass Password Manager یک نرم افزار مدیریت پسورد برای کاربردهای اینترنتی است که کاربر بدون این که دغدغه فراموشی پسوردها را داشته باشد به راحتی به ذخیره سازی و مدیریت پسوردها با امنیت بالا بپردازد. نرم افزار LastPass Password Manager از مرورگرهای پرکاربردی مانند Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera و Safari پشتیبانی می کند.

این نرم افزار توانایی پرکردن فرم ها را به صورت کامل دارا بوده و می تواند با هماهنگی پسوردها با نام های کاربری مختلفی که ذخیره شده اند به راحتی قابلیت انتخاب کاربر را هم فراهم کند. دانلود LastPass Password Manager این رمزها را در سرور خود ذخیره می کند و در مواردی که شما مجددا به سایت های مورد نظر مراجعه می کنید، بخش های مربوط به نام کاربری و کلمه عبور شما را به صورت خود کار برای شما پر می نماید.

دانلود-نرم-افزار-LastPass-Password-Manager

اسکرین-شات-LastPass-Password-Manager اسکرین-شات-LastPass-Password-Manager

info

LastPass Password Manager is a convenient program to help you keep all of your log-in information secure without having to memorize all of it. You can use LastPass to automatically log in to any site once you’ve entered the information once, so you’ll never have to worry about forgetting your password again.

سیستم مورد نیاز

Windows Vista, 7, 8, 10

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 24 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 30 مگابایت