دانلود Lucion FileCenter Professional Plus 10.2.0.29 – مدیریت آسان اسناد اداری

دانلود Lucion FileCenter برنامه ای قدرتمند در زمینه اسکن، بایگانی، سازماندهی و یافتن فایل های کامپیوتری می باشد. این نرم افزار به آسانی فایل های شما را مدیریت و سازماندهی می کند و فایل های پی دی اف را از یک دیگر جدا و یا به یک دیگر پیوند می دهد. همچنین توسط این نرم افزار می توانید فایل های پی دی اف را اجرا و مشاهده نمایید و صفحات را اضافه، حذف و جدا نمایید. جستجوی پی دی اف، اسکن مستقیم برای برنامه ورد، یافتن فایل ها ، ترکیب پی دی اف ها، جدا سازی پی دی اف ها، امکان انتقال صفحات بین فایل های پی دی اف، قابلیت تبدیل هر فایلی به پی دی اف، جداسازی خودکار و ذخیره اسکن ها، سازماندهی فایل ها داخل فایل اصلی و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

نرم افزار Lucion FileCenter کم هزینه در مدیریت سند، اسکن آسان و فایل ها می باشد و به ایجاد و ویرایش و ترکیب PDF بپردازید. این همچنین شامل OCR، جستجو و یک پورتال مشتری قابل اعتماد می باشد. برای دسترسی به فایل های آنلاین، آن را با خدمات ابری مثل Dropbox، Google Drive، OneDrive و موارد دیگر همگام سازی می کند. هنگام اسکن، سازماندهی و ویرایش فایل های خود با Lucion FileCenter هرگز سند دیگری را از دست ندهید یا جایگزین آن نکنید.

دانلود-نرم-افزار-Lucion-FileCenter

Lucion-FileCenter-Professional-Plus-اسکرین-شات  Lucion-FileCenter-Professional-Plus-اسکرین-شات

info

FileCenter, the low-cost leader in document management, combines easy scanning and file organization with powerful PDF creation and editing. It also includes OCR, Search, and a brandable Client Portal. For online file access, it even integrates with popular cloud services like Dropbox, Google Drive, OneDrive, and more.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003 (or newer). Full compatibility with 64-bit machines.
CPU: 750 MHz
Memory: 500 MB RAM*
Hard Drive Space: 100 MB*

راهنمای نصب

در هنگام نصب از شما درخواست سریال می شود ، سریال موجود در فایل key.txt را در کادر نرم افزار قرار داده و نرم افزار را نصب کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 224 مگابایت