دانلود Lucion FileConvert Professional Plus 10.2.0.32 – ایجاد فایل های PDF

دانلود Lucion FileConvert نام نرم افزاری قدرتمند برای ساخت و تهیه فایل های پی دی اف می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا سند های متنی و عکس های خود را با استفاده از ابزار های موجود در این نرم افزار به فایل های پی دی اف تبدیل نمایند. این نرم افزار قادر است تا هر فایلی که قابلیت Print شدن را دارا باشد به پی دی اف تبدیل نماید. این نرم افزار پس از نصب در لیست چاپگر های سیستم یک چاپگر مجازی را اضافه می کند تا کاربران به راحتی و همانند روش Print یک سند قادر به ساخت یک فایل پی دی اف باشند.

از قابلیت های دیگر این نرم افزار توانایی embed نمودن فونت ها می باشد. همچنین می توان فایل های پی دی اف ساخته شده را به صورت Encrypt شده تولید نمود تا قابلیت تغییر آن ها پس از ساخته شدن موجود نباشد. دانلود Lucion FileConvert نرم افزاری قدرتمند که از امکانات متعددی برای ساخت پی دی اف برخوردار می باشد محصولی از شرکت Lucion Technologies می باشد.

دانلود-Lucion-FileConvert-Professional

Lucion-FileConvert-اسکرین-شات  Lucion-FileConvert-اسکرین-شات  Lucion-FileConvert-اسکرین-شات

info

FileConvert turns documents into searchable PDF files … in bulk. Whether your files are coming from a network scanner or sitting in existing folders, FileConvert automates the workflow of turning scans and images into searchable PDFs so you can find documents when you need them. Get started today with your free trial and accomplish more. Discover the OCR work horse that will make you the office hero. FileConvert: just set it and forget it.

سیستم مورد نیاز

Operating System:  Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003 (or newer). Full compatibility with 64-bit machines.
CPU:  750 MHz*
Memory:  500 MB RAM minimum; at least 1 GB recommended*
Hard Drive Space:  100 MB

راهنمای نصب

در  هنگام نصب ، از شما درخواست سریال میشود ، از فایل Keygen استفاده نمایید سریالی تولید کرده و نرم افزار را نصب و استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 134 مگابایت