دانلود Macabacus for Microsoft Office 8.9.20.0 نرم افزار بهینه ساز امکانات آفیس

نرم افزار Macabacus را می توان بهینه ساز جامعی دانست که امکانات بیشتری را به مجموعه محبوب آفیس اضافه می کند و کاربران نیز می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. تمرکز بیشتر این برنامه روی اکسل، پاورپیونت و ورد بوده است و ابزارهای بهینه سازی بسیار ارزشمندی را در پک خودش ارائه کرده است. این برنامه دارای مجموعه کامل و با کیفیتی است که کار با آفیس را برای کاربران حرفه ای آسان تر می کند و باعث می شود که بسیاری از ابزارها، در قالب کتابخانه هایی به آنها عرضه شود.

با دانلود Macabacus افزونه های بهره وری برنامه های آفیس را خواهید داشت و می توانید برای کارهای مالی و تخصصی حسابداری از آنها استفاده کنید. امکانات به طور مشخصی به برنامه اضافه شده اند و سیاست سازندگان بیشتر روی کاربرد این امکانات بوده است تا کار کاربران رفته رفته راحت تر شود. نرم افزار در ابزارهای خودش سعی کرده است که همه آنها را روی کتابخانه ها عرضه کرده و توجیه خوبی برای هر کدام از آنها داشته باشد.

کاور-Macabacus-for-Microsoft-Office

نرم افزار Macabacus افزونه های زیادی را با حجم کمی در اختیار کاربرانش قرار داده است و به طور مستقیم روی برنامه های پرطرفدار آفیس کار کرده است. از توابع برنامه نویسی برای اکسل گرفته تا طرح های جامع برای پاورپوینت، تنها گوشه ای از امکانات ایت برنامه می باشد. کتابخانه ها قابلیت اشتراکی بودن دارند و از اکثر امکانات می توانید روی هر سه برنامه استفاده کنید. فرمول های مهمی که نیاز بود در اکسل باشند، توسط این برنامه فراهم شده اند و شاهد نمایش پیشرفته تری در هر سه برنامه هستیم.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Macabacus for Microsoft Office:

  • دارای فرمول های متنوع
  • توابع برنامه نویسی
  • امکان اکسپورت از اکسل
  • ارائه های حرفه ای
  • پیوند به اکسل
  • کتابخانه های اشتراکی
  • نمایش پیشرفته
  • سفارسی سازی اسناد
info

The leading productivity add-ins for Excel, PowerPoint, and Word. The most complete and highest-quality suite of Microsoft. Office productivity add-ins for finance and other professionals.

Features:
FORMULA AUDITING
AGENDAS
EXPORT FROM EXCEL
PRESENTATION PROOFING
LINK TO EXCEL
SHARED LIBRARIES
ADVANCED CHARTING
CUSTOMIZATION
TOMBSTONES

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10, 8, and 7 (32-bit and 64-bit)

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما کاملا قطع می باشد. حال، یک برگه ی کار در یکی از نرم افزارهای ورد، اکسل یا پاورپوینت برای خود بسازید. پلاگین Macabacus را بارگذاری کنید. به شما پیغام فعال سازی اکانت نشان داده می شود. نادیده بگیرید و پنجره فعال سازی و نرم افزار آفیس را به طور کامل ببندید.

2) وارد پوشه ی crack بشوید و باتوجه به ورژن آفیس خود (2010، 2013 یا 2016) یکی از فایل های رجیستری را اجرا کنید. هنگامی که درخواست تایید ثبت رجیستری از شما شد، تایید را بزنید تا سریال ثبت شود.

3) حال باید خط زیر را به فایل hosts ویندوز خود اضافه کنید تا دسترسی نرم افزار به اینترنت برای همیشه قطع شود و لایسنس شما از کار نیافتد:

0.0.0.0 macabacus.com

 

4) نرم افزار را اجرا کنید. مشاهده می کنید که در جلوی Trial Days مقدار “صفر” نشان داده شده است. مهم نیست! از نرم افزار لذت ببرید.

—————–

آموزش! برای ویرایش فایل hosts ویندوز خود، می توانید از ابزارهای جانبی مانند Hosts File Editor استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 41 مگابایت