دانلود MAGIX Sound Forge Audio Studio 13.0.0.45 + Pro 12.1.0.170

نرم افزار MAGIX Sound Forge Pro ابزار بسیار مناسبی برای ویرایش فایل های صوتی می باشد و شما توسط آن می توانید عملیات ضبط و کار روی این فایل ها با هر فرمتی را داشته باشید و به خوبی از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید. نرم افزار دارای ابزارهای متنوعی است که می تواند کار را برای کاربران حرفه ای ساده کرده و روند جالبی را برای میکس و ارائه آهنگ های مختلف ارائه دهد. امکان استفاده از استانداردهای جدید در زمینه صوت نیز وجود دارد و برنامه به خوبی در این زمینه آپدیت شده است.

با دانلود MAGIX Sound Forge می توانید عملیات تعمیر و ترمیم لایه های صوتی ر انجام دهید و به صورت منحصربفرد از ابزارهای برنامه استفاده کنید. نرم افزار پیشرفت خوبی را در زمینه کار حرفه ای با فایل های صوتی ایجاد کرده است و دیگر حرفه ای ها می توانند خلاقیت های بیشتری را در این زمینه داشته باشند. این برنامه در پلتفرم های مختلف قابل نصب می باشد و می تواند بدون کند کردن سیستم کاربر، امکانات خود را در اختیارشان قرار دهد.

کاور-MAGIX-Sound-Forge-Pro

با استفاده و دانلود MAGIX Sound Forge می توانید به صورت اختصاصی توسط برنامه به ضبط صوت پرداخته و به لایه های آن دسترسی داشته باشید. ویرایشگر برنامه می تواند نکات و جزئیات حرفه ای آهنگ شما را نمایش داده و امکان دسترسی کامل به آنها را فراهم کند. خروجی های مختلفی را می توانید داشته باشید و پس از انجام عملیات های مختلف روی صوت، آنها را برای استفاده در دستگاه های مختلف ذخیره کنید. افکت های صوتی متنوع یکی از بهترین قابلیت های برنامه است و علاقه مندان به جلوه های صوتی می توانند از این برنامه استفاده کنند و زیباسازی صوتی خود را به صورت خلاقانه انجام دهند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار MAGIX Sound Forge Pro:

  • بسیار حرفه ای
  • دارای استاندارد طلایی
  • هنری
  • دارای کیفیت صدای پرستیژ
  • ضبط تک لمسی
  • ویرایش صوتی
  • پردازش افکت ها
  • دارای ویرایشگر صوتی
  • امکان ذخیره در فرمت های مختلف
info

Sound Forge Pro is the application of choice for a generation of creative and prolific artists, producers, and editors. Record audio quickly on a rock-solid platform, address sophisticated audio processing tasks with surgical precision, and render top-notch master files with ease. New features include one-touch recording, metering for the new critical standards, more repair and restoration tools, and exclusive round-trip interoperability with SpectraLayers Pro. Taken together, these enhancements make this edition of Sound Forge Pro the deepest and most advanced audio editing platform available.

Features:
Highly professional
Gold standard
Art and craft
Pristine sound quality
One-touch recording
Precise audio editing
Effects processing
Seamless Interoperability with SpectraLayers Pro
Red Book Audio CDs
Audio-for-video
Dolby Digital AC-3 Export

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10/ Wondows 8/ Windows 7 (32-bit & 64-bit)

Processor: 1 GHz

RAM: 512 MB

Graphics card: Onboard, min. resolution 1024 x 768

Sound card: Onboard

Hard drive space: 500 MB for program installation

Program languages: English

راهنمای نصب

نسخه Pro و Pro Suite:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و جایگزین نمایید:

C: / Program Files / SOUND FORGE / SOUND FORGE Pro 12.0 / Protein

2) نرم افزار را اجرا کنید.

نسخه Audio Studio:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و جایگزین نمایید:

C: / Program Files / SOUND FORGE / SOUND FORGE Audio Studio 13 / Protein

2) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آخرین آپدیت نسخه Audio Suite:

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 242 مگابایت

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 279 مگابایت

دانلود آخرین آپدیت نسخه Pro Suite:

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 247 مگابایت

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 321 مگابایت

دانلود آخرین آپدیت نسخه Pro:

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 181 مگابایت

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 219 مگابایت