دانلود نرم افزار مجیکس وگاس پرو – MAGIX VEGAS Pro 16.0.0.361 + Suite

MAGIX VEGAS نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش فیلم ها و همچنین تدوین فیلم ها می باشد . این نرم افزار تمام نیاز های شما را برای تولید فیلم های با کیفیت بالا را بر طرف می کند. به کمک این نرم افزار که تیم دانلودها برای شما عزیزان به صورت کاملا رایگان قرار داده است می توانید فیلم های خود را مونتاژ ، صدای آن را میکس و حتی می توانید برای دی وی دی های خود منو بسازید. به کمک این نرم افزار فیلم های خود را به صورت کاملا حرفه ای ویرایش کنید و بالا ترین کیفیت یعنی ۴K ذخیره کنید.

شما در کنار تدوین راحت ویدئو های خود قادرید تا حاصل کار خود را در هر فرمتی حتی High-definition HDV و Sony AVCHD تولید کنید. دانلود MAGIX VEGAS Pro به شما اجازه می دهد تا با ترکیب کلیپ ها، تصحیح رنگ ها و ترکیب صداها به فیلم مورد نظر خود در این استودیو دست یابید و همچنین با مجتمع کردن تکنیک های ویژه برای دی وی دی ها و در اختیار قرار دادن خروجی های چندگانه حتی برای ارسال به صورت آنلاین، پروژه خود را همانطور که متقاضی می خواهد تحویل دهید.

دانلود-MAGIX-Vegas

قابلیت های کلیدی نرم افزار MAGIX VEGAS:

  •  ویرایش بدون محدودیت
  •  گزینه های خلاقانه بی پایان: با VEGAS Pro شروع کنید تمامی فیلتر های بومی و جلوه ها را به مجموعه های قابل توجهی از پلاگین هایی از توسعه دهنده های برجسته صنعت – Boris FX، HitFilm و NewBlueFX اضافه کنید.
  •  دیسک حرفه ای و دیسک بلوری بسازید
  •  NewBlueFX Titler Pro 5 : عناصر ظریف یا حرکت گرافیک سه بعدی را در چند ثانیه ایجاد کنید. و از بیش از ۲۰۰ سبک و قالب ساخته شده برای نتایج فوری را استفاده کنید.
info

 VEGAS Pro 14 is your project companion from start to finish. Edit professional video and audio material in high resolution formats up to 4K. Discover workflow-optimized plug-ins for image stabilization, design dynamic titles and create custom DVDs and Blu-ray Discs. Experience a new type of creative freedom with VEGAS Pro 14.

سیستم مورد نیاز

– Operating system: Microsoft® Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit) or Windows 10 (64-bit)
– Processor: 2 GHz (multicore or multiprocessor recommended for HD or stereoscopic 3D; 8 cores recommended for 4K)
– RAM: 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
– Hard drive space: 500 MB hard drive space for program installation; Solid-state disk (SSD) or high-speed multi-disk RAID for 4K media
– Graphics card: Supported NVIDIA®, AMD/ATI® or Intel® GPU with at least 512 MB of memory (1 GB recommended for 4K and GPU-accelerated video processing)

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Pro:

فایل موجود در پوشه Crack را به محل نصب نرم افزار خود پوشه ی Protein، یعنی آدرس زیر منتقل و جایگزین کنید:

C: / Program Files / VEGAS / VEGAS Pro 16.0 / Protein

——————–

آموزش نصب نسخه Pro Suite:

نرم افزار به صورت از پیش فعال شده می باشد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه Pro با حجم 569 مگابایت

دانلود نسخه Pro Suite با حجم 1.1 گیگابایت