نرم افزار میپل Maplesoft Maple 2017.3

نرم افزار میپل Maplesoft Maple نرم افزار بسیار قدرتمندی برای انواع مختلف محاسبات ریاضی از مقدماتی تا پیشرفته است. میپل قادر است کلیه محاسبات ریاضی را از اعمال چهارگانه، توان و ریشه گرفتن، محاسبه فاکتوریل اعداد، محاسبات ساده و پیشرفته مثلثاتی و لگاریتمی و غیره گرفته تا محاسبه حد، مشتق و انتگرال توابع، رسم توابع دو بعدی و سه بعدی، انواع محاسبات ماتریسی و حل معادلات معمولی و دیفرانسیلی انجام دهد. بنابراین دانش آموزان و دانشجویان برای درک مفاهیم علمی و ریاضیدانان حرفه ای و مهندسین برای کارهای تحقیقی و کاربردی می توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که این نرم افزار به وسیله گروه تحقیقاتی دانشگاه های “واترلو” و “درکسل” و نیز موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در زوریخ در دهه ۱۹۸۰ میلادی توسعه یافت.Maple یک مفسر، برای زبان برنامه نویسی پویا است، به طور معمول، عبارات جبری و عبارات منطق در حافظه کامپیوتر، ذخیره می شوند و پس از آن بوسیله این نرم افزار پردازش شده و حل میگردند.

نرم افزار میپل Maplesoft Maple یکی از پیشگامان توسعه نرم افزار پیشرفته در بخش ریاضی و تحلیلی بوده که این بار نسخه جدید بسته نرم افزاری خود را با این نام در زمینه مدل سازی و شبیه سازی عرضه بازار کرده است. این نرم افزار برای مهندسانی که در زمینه های فنی مهندسی فعالیت دارند استفاده از این ابزار به عنوان دستیاری که به صورت کاملا دقیق پردازش ها را در بخش های مختلف انجام می دهد می تواند علاوه بر صرفه جویی در زمان با دقت بالا داده های خام ورودی را به اطلاعات تکمیل شده در خروجی نمایش دهد.مدل سازی با استفاده از قطعات موجود در کتابخانه نرم افزار صورت می‌گیرد، به این صورت که قطعات موجود در کتابخانه را انتخاب و در فضای مورد نیاز رها می‌کنید.

نرم افزار میپل Maplesoft Maple در حل مسایل مختلف ریاضی از قبیل هندسه، حساب و … استفاده می شود.کاربران می‌ توانند ریاضیات را با علائم تجاری در آن وارد کنند. واسط کاربری نیز می‌تواند توسط کاربر درست شود. میپل یک زبان برنامه نویسی مرکب از زبان های دستوری و زبان های پویا است. همچنین واسطهایی برای کار با دیگر زبان ها مثل C ,Fortran,Java,Matlab,Visual Basic وجود دارند.Maplesoft-Maple

قابلیت های کلیدی نرم افزار نرم افزار میپل Maplesoft Maple :

– جبر خطی

– ریاضیات گسسته

– حسابان

– محاسبات علمی

– فیزیک محاسباتی

– جبر خطی عددی

– دینامیک محاسباتی سیالات

– مشتق‌ گیری عددی

– انتگرال‌ گیری عددی

– رسم نمودار های اعم از متحرک و ثابت

– حل ریاضیات مقدمات برای دانش‌ آموزان دبیرستان

 

Maplesoft-Maple-اسکرین-شات Maplesoft-Maple-اسکرین-شات

info

Maplesoft has released update of its flagship product, Maple 2016, the mathematical computing software for education, research, and development involving mathematics, engineering, and the sciences. With Maple 2016, Maplesoft offers important new abilities to both educators and researchers in the areas of data analysis, application development, statistics education, and more.

Maple 2016 includes a powerful new infrastructure for accessing, working with, and visualizing millions of data sets. Maple customers can freely access time series data sets from finance, economics, and demographics, such as current data on stocks and commodities, foreign exchange rates, macroeconomic data on labor market indicators, population statistics, and much more. All data, whether it is built into Maple or available through a connection with Quandl, an online provider of curated data from hundreds of sources, can be seamlessly searched, downloaded, and used inside Maple. Customers can use the powerful computation and data visualization tools in Maple 2016 to investigate trends, analyze, filter, and visualize results using a wide variety of techniques, and build applications based on the data.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows 7 , 8 , 10
CPU : 1 gigahertz (GHz) or faster
Recommended RAM : 4 GB
Hard Disk : 4 GB
DVD-ROM drive (for DVD installation)
16-bit color at 1024 by 768 (or greater) resolution recommended

راهنمای نصب

1) درهنگام نصب نرم افزار موارد زیر را رعایت کنید:

– حتما مطمئن شوید که اینترنت یا شبکه شما وصل می باشد! اگر شبکه شما قطع باشد، عملیات فعال سازی انجام نخواهد شد!

– گزینه “Single User License” را انتخاب کنید.

– تیک دو گزینه “Check for Updates Now” و “Enable Periodic Checking for Maple 2017” را بردارید.

2) پس از اتمام نصب، حتما تیک گزینه “Activate Maple 2017 now” را بردارید و بر روی Finish کلیک کنید.

3) به فولدر “Crack” مراجعه کنید و فایل ها را طبق آدرس های زیر در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید:

– فایل “maple.dll” را در فولدر “bin.X86_64_WINDOWS” واقع در محل نصب کپی نمایید.

– فایل “license.dat” را در فولدر “license” واقع در محل نصب کپی نمایید.

4) دسترسی نرم افزار به اینترنت را توسط فایروال خود مسدود کنید تا سریال شما غیرفعال نشود.

5) نرم افزار را اجرا کنید.

 

آموزش نصب آپدیت 2017.1 نرم افزار:

فایل اجرایی “setup.exe” را اجرا کرده و محل نصب را، محل نصب نرم افزار انتخاب کنید تا عملیات آپدیت انجام شود. پس از اتمام نصب، دقیقا مانند روش کرک کردن نسخه اصلی که در بالا آموزش داده شده، با فایل های موجود در پوشه “Crack” نرم افزار را کرک کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345