دانلود MD5 File Hasher Pro 2.0.0000.0 – نرم افزار بررسی چک سام الگوریتم MD5

با دانلود MD5 File Hasher می توانید فایل های خود را از نظر تغییرات، آسیب و دستکاری مورد بررسی قرار دهید. MD5، یک روش رمز نگاری است که به صورت گسترده به عنوان تابع در هم‌ ساز رمز نگارانه استفاده می‌ شود. شاید در برخی دانلود های خود از وب سایت دانلودها دیده باشید که فایل های با نام MD5 نیز قرار داده شده است. از آنجا که MD5 برای هر فایل یک اثر انگشت ایجاد می کند می توان از آن برای اطمینان از صحت فایل ها استفاده کرد. به عنوان مثال هنگامی که فایلی را از اینترنت دانلود می کنید اگر در سایت دانلود فایل، کد MD5 فایل هم قرار داده شده باشد می توانید MD5 فایل دانلود شده را با MD5 داده شده در سایت مقایسه کنید و در صورت برابر بودن مطمئن شوید که فایل، صحیح دانلود شده است و یا در بین راه به ویروس آلوده نشده است.

نرم افزار MD5 File Hasher نرم افزاری است که می توانید به کمک آن MD5 Checksum فایل های دانلود شده خود را مشاهده نمایید و با MD5 Checksum قرار داده شده برای آن نرم افزار مطابقت دهید تا بببیند آیا فایل دانلودی دقیقا همان فایل اصلی نرم افزار می باشد یا خیر. اگر Checksum بدست آمده با Checksum موجود در سایت نرم افزار یکی بود، این به این معنی است که دقیقا فایل اصلی دانلود شده است. حال اگر Checksum بدست آمده با Checksum موجود در سایت نرم افزار یکی نبود، یعنی این فایل اصلی نرم افزار نمی باشد و ممکن است دستکاری هایی در آن صورت گرفته باشد. منظور از دستکاری، تغییر در کد های نرم افزار می باشد که گاهی توسط هکر ها انجام می شود تا آن نرم افزار علاوه بر کار خود به عنوان یک ویروس نیز عمل کند. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید و به آنتی ویروس خود نسبت به شناسایی فایل های مخرب کمک نمایید.
دانلود-MD5-File-Hasher

MD5-File-Hasher-اسکرین-شات  MD5-File-Hasher-اسکرین-شات

info

With MD5 File Hasher any file can be checked for changes, damage or manipulation. The speedy calculation of MD5 check sums of files or directories is efficient and can be completed rapidly. In addition, scheduled tasks allow for automated checks of any file or directory. The customization of filters and rules allows detailed customization based on your unique requirements. Read for yourself what features are included in MD5 File Hasher and how MD5 File Hasher complements your antivirus software.

سیستم مورد نیاز

Computer: Pentium 400 MHz and up
Operating system:
Windows® 2000
Windows® XP
Windows® Server 2003
Windows® Vista (32-bit or 64-bit)
Windows® Server 2008 (32-bit or 64-bit)
Windows® 7 (32-bit or 64-bit)
Windows® 8 (32-bit or 64-bit)
Windows® Server 2012 (32-bit or 64-bit)
Windows® 10 (32-bit or 64-bit)
Memory: minimum 256 MB
Hard drive: available space of at least 30 MB
Administrator privileges

راهنمای نصب

1- پس از نصب نرم افزار، نرم افزار را اجرا کرده و تب Pro Version را بزنید.

2- حال با استفاده از نام و سریال موجود در فایل Serial نرم افزار را فعال سازی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 2 مگابایت