دانلود Microsoft Team Foundation Server 2018 with Update 3 نرم افزار تیم فاندیشن سرور

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Microsoft Team Foundation Server نرم افزای قدرتمند در زمینه مدیریت گروهی پروژه‌ های ویژوال استودیو می باشد که توسط کمپانی Microsoft طراحی و ساخته شده است. همانطور که می دانید Visual Studio حرفه ای ترین و غنی ترین محیط توسعه یافته به منظور ایجاد برنامه های کاربردی مختلف و برنامه نویسی آنها در محیطی کاملا پیشرفته می باشد. شما با ویژوال استودیو می توانید در یک برنامه تمامی کدهای خود را با زبان های برنامه نویسی مختلف نوشته و ویراستاری کرده و آنها را به شکل فایل های اجرایی درآورید.

امکان نوشتن برنامه برای Android و iOS نیز امکان پذیر بوده و انواع برنامه های ابری و ذخیره سازی نیز با این نرم افزار نوشته می شود .به کمک این نرم افزار چندین برنامه نویس می توانند به صورت مشترک بر روی یک پروژه برنامه نویسی فعالیت کرده و مدیر پروژه فعالیت‌ های آنان را زیر نظر داشته باشد. دانلود Microsoft Team Foundation Server از سورس کنترلهای git و یا TFVC پشتیبانی میکند. محیط برنامه کاملا توسعه یافته و دارای گرافیک بالا و زیبایی می باشد که می توانید براحتی کدهای خود را مدیریت نمایید.

دانلود-نرم-افزار-Microsoft-Team-Foundation-Server-2018

اسکرین-شات-Team-Foundation-Server  اسکرین-شات-Team-Foundation-Server  اسکرین-شات-Team-Foundation-Server

info

Microsoft Visual Studio Team Foundation Server – An enterprise-grade server for teams to share code, track work, and ship software — for any language, all in a single package. It’s the perfect complement to your IDE. Team Foundation Server 2018 Update 3 includes bug fixes for Team Foundation Server 2018. It includes fixes in the following areas:

Code

Work

Build and Release

Test

Reporting

Administration

سیستم مورد نیاز

Os : Windows 10  ,Windows 8.1 ,Windows Server 2016 ,Windows Server 2012 R2 ,Windows Server 2012 ,Windows Server 2008 R2

450 or fewer users 1 processor, 2.2 GHz CPU, 2 GB RAM

Between 450 and 2,200 users 2 processors, 2.0 GHz CPU, 2 GB RAM

Between 2,200 and 3,600 users 4 processors, 2.0 GHz CPU, 2 GB RAM

راهنمای نصب

ابتدا با نرم‌ افزار هایی مثل DAEMON Tools یا UltraISO و یا PowerISO و از طریق درایو مجازی، ایمیج نرم‌ افزار را Mount کرده و با اجرای فایل Tfs2018.3_RC.exe نصب را آغاز کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 639 مگابایت

ADs