دانلود ویندوز سرور ۲۰۱۹ – Windows Server 2019 v1809 Build 17763.592

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

ویندوز سرور ۲۰۱۹ جدیدترین نسخه از سیستم عامل مجازی کمپانی مایکروسافت است که بخشی از خانواده NT محسوب می شود و حال در اختیار کاربران قرار گرفته است. مایکروسافت در این نسخه گزینه های زیادی را در اختیار کاربران قرار داده است و در هنگام نصب به همه آنها اشاره می کند. یه رابط کاربری جدید GUI برای پشتیبانی ارتباط از راه دور جزویی از این تغییرات جدید است. از جمله تغییرات کلیدی دیگر میتوان به پشتیبانی عمیق تر از ماشین های مجازی اشاره کرد که در نسخه جدید، مدل های مختلفی به ویندوز سرور ۲۰۱۹ اضافه شده است. شما می توانید پشتیبانی بهتری از امنیت دستگاه ها داشته باشید و در لینوکس عملکرد بهتری را تجربه کنید. یقینا با داشتن این برنامه، دیگر برنامه های مجازی به کارتان نمی آید و مایکروسافت تمام تلاش خود را کرده است که یک سیستم حساس و همه کاره را در اختیار شما قرار دهد.

دانلود ویندوز سرور ۲۰۱۹

Microsoft Windows Server 2019

کاور-ویندوز-سرور-2019

مطالب مرتبط

دانلود ویندوز سرور ۲۰۱۹ (به انگلیسی: Microsoft Windows Server 2019) برای سرورها طراحی شده است و می توانید در شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار دهید. نسخه های مختلفی از ویندوز منتشر شده است و نسخه استاندارد آن در اختیار کاربران قرار داده می شود. این ویندوز می تواند مجازی سازی و شبکه بندی را به خوبی انجام دهد و تجربه محاسباتی اشتراکی را برای شما داشته باشد. یقینا هزینه ها کاهش پیدا می کند و می توانید سطح جدیدی از مدرنیته را در ویندوز سرور ۲۰۱۹ تجربه کنید. گرافیک بهتر و زیباتر، شاید در این نسخه بیشتر به چشم کاربران بخورد. نسخه نهایی این برنامه به طور رسمی در اختیار شما قرار داده شده است و می توانید به صورت کامل مشاهده و به همراه آموزش دانلود و نصب، از آن استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی ویندوز سرور ۲۰۱۹

  • پشتیبانی از سیستم های مجازی بیشتر
  • پیشرفت اساسی در رابط کاربری گرافیکی GUI
  • اضافه شدن مدل های جدیدتر دستگاه ها
  • امنیت بالاتر
info

Windows Server 2019 is a server operating system from Microsoft. The system is part of the Windows NT family. Microsoft announced options for the user during installation: Desktop (with GUI) and Server Core (for remote support). Among the key new features are: deeper support for virtual machines, including virtual machines on Linux, Windows 10 interface (build 1809) and improved Windows Defender. Windows Server 2019 Standard / Datacenter with GUI Retail, Windows Server 2019 Essentials with GUI OEM.

—————

Integrated / Pre-installed (June2019):

* Servicing Stack Update:

* KB4504369

* CumulativeUpdate:

* KB4501371

* .NET Framework 4.8:

* KB4486153

* Cumulative Update for .NET Framework 3.5 and 4.8:

* KB4502564

* Flash Player Security Update:

* KB4503308

سیستم مورد نیاز

Processor: 1.4 GHz 64-bit processor

RAM: 512 MB (2 GB for Server with Desktop Experience installation option)

Storage: Minimum 32 GB

Network: An Ethernet adapter capable of at least gigabit throughput

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه های فوریه 2019:

نیاز به این کارها نیست! فقط کافیست گزینه ی KMS را موقع نصب انتخاب کنید تا عملیات فعال سازی به صورت اتومات انجام شود.

———–

آموزش نصب نسخه های ژانویه 2019:

توجه داشته باشید که برای فعال سازی ویندوز سرور 2019، باید فایل فعال ساز را با فایل ISO خود ادغام کنید. بدین منظور، دو راه پیش روی شماست:

1) فایل ISO را ویرایش کنید. شما باید فایل ISO را توسط نرم افزارهای ویرایشگر مخصوص به خود مانند PowerISO باز کنید، وارد پوشه ی زیر بشوید (اگر این پوشه موجود نیست، آن را به صورت دستی ایجاد نمایید):

sources / $OEM$

 

حال، فایل $OEM$.7z را حتما به صورت اکسترکت شده درون این پوشه کپی کنید. یعنی نباید فایل .7z درون این پوشه قرار بگیرد، بلکه محتوای اکسترکت شده باید قرار بگیرد.

2) می توانید بعد از اینکه فایل ISO را بر روی فلش خود به صورت بوتیبل ایجاد کردید (معمولا از RUFUS استفاده می شود)، سپس فایل $OEM$.7z را در محل مربوطه که در روش اول توضیح دادیم قرار دهید.

———–

نکته! اگر می خواهید ویندوز سرور بدون کرک را نصب کنید، نیاز به هیچ یک از این موارد نیست. فقط کافیست فایل ISO را بوتیبل کرده و نصب خود را انجام دهید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.