دانلود Mindjet MindManager 2018 18.1.155 – نرم افزار سازماندهی مطالب

دانلود Mindjet MindManager برای دانشجویان مدیریت و اقتصاد و سایر رشته هایی که با پروژه های کاری و عملیاتی سر و کار دارند معرفی می کنیم. با استفاده از این نرم افزار می توانید اطلاعات را وارد، مدیریت و سازماندهی کرده و بین آنها ارتباط برقرار کرد. می توانید برای اجرای پروژه مورد نظر خود اطلاعات آن را در نرم افزار وارد کرده و پروژه را قبل از اجرا به صورت مصور تحت نرم افزار ببینید. در واقع با کمک این نرم افزار می توانید ذهن خود را بهتر مدیریت کنید و در اجرای کار ها جزئیات را در نرم افزار وارد کرده و بهتر اجرا کنید. این نرم افزار می تواند با بیشتر نرم افزار های آفیس ارتباط برقرار کند.

دانلود Mindjet MindManager باعث می شود که فکر کردن، برنامه ریزی و ارتباط برقرار شود. اطلاعات ارزشمند است. MindManager شما را به اطلاعات اطراف کار، کسب و کار و دنیای اطراف خود هدایت می کند همگام سازی داخلی با ابزار هایی که شما هر روز استفاده می کنید، علاوه بر در دسترس بودن یکپارچگی با بیش از ۸۰۰ برنامه به شما یک دسترسی کامل به تمام اطلاعاتی که مهم است، می دهد. زنجیره های ایمیل متقاطع، جلسات بی رویه و عدم تقارن، قاتلان پروژه هستند. MindManager به شما اجازه می دهد همه اطلاعات مربوط به یک پروژه، طرح یا مفهوم را به یک پورتال مرکزی مشترک تبدیل کنید که تیم شما را در زمان و به طور کل از یک صفحه نگه می دارد.

دانلود-Mindjet-MindManager

Mindjet-MindManager-اسکرین-شات  Mindjet-MindManager-اسکرین-شات  Mindjet-MindManager-اسکرین-شات

info

The all-new MindManager 2017 is here and it’s now the most integrated mapping solution in the world. With new universal file export, you can now share your MindManager content with anyone on any platform, exporting your best ideas, plans and notes to 700+ web apps.

سیستم مورد نیاز

Supported Operating Systems:
– Microsoft Windows 10 32-bit and 64-bit
– Microsoft Windows 8 and 8.1, 32-bit and 64-bit
– Microsoft Windows 7 Service Pack 1, 32-bit and 64-bit
System Requirements:
– IBM or compatible Pentium processor (1 GHz or greater)
– 2 GB RAM or greater
– 830 MB available disk space
– SVGA (1024 x 768 / 16-bit color or greater)
– Microsoft .NET 4.5.1 or higher

راهنمای نصب

بعد از نصب نرم افزار را اجرا کرده و Inter lisence را بزنید سپس با استفاده از سریال موجود در فایل Key نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود