دانلود MiTeC Task Manager DeLuxe 2.60.0 – نرم افزار نمایش اطلاعات سیستم

نرم افزار MiTeC Task Manager DeLuxe ابزاری است که اطلاعات سیستم شما را به خوبی نشان می دهد و می توانید ویژگی های قدرتمندی را از ویندوز خود داشته باشید. این برنامه دارای بسته های امنیتی و قابل اعتمادی است که می توانید از آنها استفاده کنید و اطلاعات پیشرفته ای را از سیستم خود داشته باشید. امکان نمایش ورود و خروج ها و لوگ های کامل سیستم، توسط MiTeC Task Manager DeLuxe امکان پذیر است و می توانید اتصال و قطع دیگر کاربران را نیز مشاهده کنید.

با دانلود MiTeC Task Manager DeLuxe به طور خودکار می توانید تمامی اطلاعات خود را داشته باشید و بتوانید به راحتی و بدون نیاز به نصب، از امکانات برنامه به صورت رایگان استفاده کنید. شما می توانید در فاصله زمانی مختلف، این اطلاعات را به طور خودکار مشاهده کنید و تحلیل جامعی روی سیستم خود داشته باشید. در بخش شبکه برنامه، می توانید اطلاعات جامعی از کابل های شبکه داشته باشید و بتوانید آداپتورهای شبکه را شناسایی کنید. فرایند های در حال اجرا، یکی از موارد مهمی است که باید لوگ آنها را بررسی کنید و تا می توانید سرعت و عملکرد سیستم خود را بالا ببرید.

کاور-MiTeC-Task-Manager-DeLuxe

با دانلود MiTeC Task Manager DeLuxe حافظه را مورد بررسی قرار می دهید و می توانید اطلاعات کاملی را در صفحات پیشرفته مشاهده کنید. عملکرد و سرعت سیستم به حافظه نیز بستگی دارد و همواره باید میزان فعالیت آن بررسی شود. این برنامه برای این منظور ارائه شده است و می تواند بخش های مختلف حافظه را از نظر دما و کارایی برای شما نشان دهد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار MiTeC Task Manager DeLuxe:

  • دارای فرایندهای در حال اجرا
  • دارای سرویس ها و درایورها
  • آداپتورهای شبکه
  • دارای اتصالات فرایند شبکه
  • دارای ترافیک شبکه
  • امکان استفاده از I/O
  • امکان نمایش پردازنده، فرکانس و دیگر آمارهای پیشرفته
  • نمایش حافظه و بهره برداری
  • اطلاعات سیستم
  • قفل یاب فایل ها
info

Task Manager DeLuxe (TMX) is based on MiTeC System Information Component Suite and offers powerfull features available in standard Windows Task Manager in lightweight portable package with many more enhancements. It needs no installation and leaves no tracks in system so it can be easily used as portable application everywhere. There is also AutoRefresh feature providing automatic refreshning of current screen in defined interval. Session viewer contains automatic session journal which logs every session login, logout, lock and status change. It is useful especially on terminal servers to watch how users connect and disconnect to their desktops.

Features:
running processes,
installed services and drivers,
available network adapters,
network connections by process,
network traffic,
disk and I/O utilization,
active terminal sessions,
autostart entries,
cpu usage, frequency and other advanced stats,
memory map and utilization,
system information
opened/locked files finder

سیستم مورد نیاز

Windows XP

Windows 2003

Windows Vista

Windows 7

Windows Server 2008

Windows 8

Windows 8.1

Windows Server 2012

Windows Server 2012 R2

Windows 10

Windows Server 2016

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 2 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 3 مگابایت