دانلود NetLimiter Pro 4.0.40.0 Enterprise – نرم افزار کنترل ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro ابزاری برای مانیتور کردن و کنترل کردن ترافیک اینترنت و شبکه های شما می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر نرم افزاری که در حال حاضر از اینترنت شما استفاده می کند و روی سیستم شما اجرا شده است کنترل کنید. با این نرم افزار به راحتی می توانید میزان پهنای باند را در مورد هر نرم افزار استفاه کننده از اینترنت تنظیم کنید تا به برنامه های دیگر بتواند از پنها باقی مانده استفاده کنند. هنگامی که شما نرم افزاری که از اینترنت شما استفاده می کند را ببندید، نرم افزار NetLimiter به صورت خودکار آن را در گروه آفلاین ها قرار می دهد و مقدار اینترنتی را که برای آن نرم افزار مشخص کرده بودید را بین دیگر نرم افزارهای باز تقسیم می کند.

نرم افزار NetLimiter Pro یک کنترل ترافیک و نظارت بر اینترنت است که برای ویندوز طراحی شده است. شما می توانید دانلود NetLimiter را برای تنظیم محدودیت سرعت دانلود / آپلود برای برنامه ها یا حتی اتصال مجدد و نظارت بر ترافیک اینترنت خود استفاده کنید. علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد، Netlimiter مجموعه ای جامع از ابزارهای آماری اینترنتی را ارائه می دهد. این شامل اندازه گیری ترافیک در زمان واقعی و آمار ترافیک اینترنت در هر برنامه کاربردی است.

دانلود-NetLimiter-Enterprise

NetLimiter-اسکرین-شات  NetLimiter-اسکرین-شات  NetLimiter-اسکرین-شات

info

NetLimiter is an ultimate internet traffic control and monitoring tool designed for Windows. You can use NetLimiter to set download/upload transfer rate limits for applications or even single connection and monitor their internet traffic. Along with this unique feature, Netlimiter offers comprehensive set of internet statistical tools. It includes real-time traffic measurement and long-term per-application internet traffic statistics.

سیستم مورد نیاز

Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows 10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید.

2- از منوی Help گزینه About and Registration را انتخاب کنید.

3- حال بر روی Register کلیک کرده و با استفاده از اطلاعات موجود در فایل Key و یا Serial نرم افزار را فعال سازی کنید.

برای نسخه Enterprise:

بعد از نصب، فایل موجود در پوشه Patch را در محل نصب کپی کرده، آن را اجرا کنید و بر روی یکی از کله های یوزپلنگ کلیک کنید تا عملیات فعال سازی آغاز شود.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود نسخه Pro با حجم 7 مگابایت

دانلود نسخه Enterprise با حجم 5 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com