دانلود NirLauncher Package 1.20.74 – مجموعه ابزارهای کاربردی ویندوز

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

NirLauncher Package مجموعه ای با بیش از ۱۸۰ نرم افزار رایگان و قابل حمل برای ویندوز می باشد که طی چند سال توسط وب سایت NirSoft توسعه یافته اند. شما با دانلود NirLauncher Package می توانید به راحتی به بسیاری از ابزار های مهم ویندوز دسترسی داشته باشید. این نرم افزار دارای بیش از صد برنامه ی مختلف و کاربردی برای ویندوز است که برای بازیابی پسورد های مختلف، مشاهده و مدیریت کش مرورگر، ابزارهایی برای کار با شبکه، سیستم ها و هارد دیسک، برنامه های مربوط به پخش و مدیریت فایل های صوتی و تصویری، ابزارهای مربوط به دسکتاپ و جستجو در ویندوز و … است.

دانلود-NirLauncher-Package

قابلیت های کلیدی دانلود NirLauncher Package:

  • مجموعه ابزار های کاربردی ویندوز NirLauncher Package را می توان از فلش درایو USB و بدون نیاز به نصب استفاده کرد. به این صورت که شما ابزار مورد نظر خود را درون فایل فلش خود یا هارد اکسترنال خود کپی می کنید سپس وقتی که فلش یا هارد اکسترنال خود را به سیستم دیگری وصل کنید بدون آنکه نیاز به نصب نرم افزار داشته باشید می توانید نرم افزار را اجرا کرده و استفاده نمایید.
  • تمامی ابزار های کاربردی ویندوز که در این مجموعه موجود می باشد رایگان می باشند و نیاز به فعال سازی ندارند و هیچ گونه تبیلغات می باشد.
  • هنگام استفاده از فلش درایو USB یا هارد اکسترنال، پیکربندی هر برنامه فایل .cfg در درایو فلش یا هارد اکسترنال ذخیره می شود.
info

NirLauncher is a package of more than 180 portable freeware utilities for Windows, all of them developed for NirSoft Web site during the last few years.

NirLauncher and all the utilities in the package are completely freeware, without any Spyware/Adware/Malware. This package doesn’t contain any 3-party software, toolbars, Web browser plugins, or other unwanted surprises. It will not install any software on your system and it will not change your Web browser homepage or other settings on your system.

سیستم مورد نیاز

Windows 2000 and up to Windows 10

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 28 مگابایت