دانلود NoMachine 6.1.6.8 Win/macOS نرم افزار ریموت دسکتاپ

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

NoMachine یک نرم افزار کنترل از راه دور می باشد که فوق العاده آسان برای استفاده است که به شما این امکان را می دهد تا به هر رایانه ای در جهان دسترسی داشته باشید. به کمک این نرم افزار از طریق سیستم خود به هر سیستمی که می خواهید از راه دور با سرعت ریموت بزنید. دانلود NoMachine سریع ترین ریموت دسکتاپی است که شما تا به حال دیده اید. کار با این نرم افزار بسیار آسان است و تنها با چند کلیک می توانید به کامپیوتر مورد نظر خود در سر تاسر جهان وصل شوید به طوری که حس نخواهید کرد که از طریق ریموت به سیستم مورد نظر وصل شده اید و حس می کنید پشت آن سیستم هستید.

دانلود NoMachine یک رقیب جدی برای TeamViewer می باشد. حالا که کمپانی TeamViewer آی پی های ایران را تحریم کرده است و نمی گذارد که مردم ایران از این نرم افزار استفاده کنند تیم دانلودها دانلود NoMachine را به شما پیشنهاد می کند. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت کاملا امن به سیستم مورد نظر خود وصل شوید. این نرم افزار در هر زمانی به شما این امکان را می دهد تا به هر کجای دنیا که می خواهید ریموت دسکتاپ بزنید. هم چنین رقیب دیگر این نرم افزار را می توان AnyDesk دانست که از ثبات و کیفیت ارتباطی بالایی برخوردار است.

دانلود-NoMachine

NoMachine-اسکرین-شات  NoMachine-اسکرین-شات  NoMachine-اسکرین-شات

info

NoMachine is an incredibly fast easy-to-use remote desktop allowing you quick access to any computer in the world. Travel from your desktop to any NoMachine-enabled computer at the speed of light. NoMachine is the fastest remote desktop you have ever tried. In just a few clicks you can reach any computer in the world and start working on it as if it was right in front of you. NoMachine can turn your computer into your personal cloud. Take what’s important where you go, whether it’s at home or at the office. Wherever your desktop and your data is, you can reach it from the other side of the world in a few simple clicks.

سیستم مورد نیاز

Intel Core2 Duo, AMD Athlon Dual-Core or equivalent
1 GB RAM
130 MB free disk space
Network connection

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه ویندوز با حجم 31 مگابایت

دانلود نسخه مک با حجم 39 مگابایت