دانلود NTLite Enterprise 1.5.0.5855 – نرم افزار ساخت ویندوز سفارشی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

با دانلود NTLite Enterprise می توانید قسمت هایی از ویندوز را بردارید یا نرم افزار یا … به آن اضافه کنید و بعد از آن می توانید از ویندوز فایل خروجی با فرمت iso تهیه کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا بقیه بتوانند ویندوز را با نرم افزار های لازم مانند مرورگر ها ، دانلود منیجر و …. داشته باشند و نیاز به صرف زمان زیاد برای نصب آن ها نباشند . این نرم افزار قابلیت های دیگری مانند نصب خودکار ویندوز ، سرعت عملکرد بالا ، پشتیبانی از اکثر نسخه های ویندوز و … را دارد.

امروز تیم دانلود دانلود NTLite Enterprise را برای حرفه ای ها و علاقه مندان به فناوری اطلاعات و کارشناسان IT پیشنهاد می کند. دانلود NTLite Enterprise ادغام به روز رسانی ها، درایور ها، خودکار سازی ویندوز و تنظیمات برنامه، سرعت بخشیدن به فرآیند نصب ویندوز و تنظیم آن برای دفعه بعد را به شما می دهد. در موارد دلخواه اجزای ویندوز را حذف کنید، نصب را ساده تر کنیدو فضای درایو را آزاد کنید. شما می توانید هم اکنون نرم افزار NTLite Enterprise را که تیم دانلود ها برای شما به صورت کاملا رایگان آماده کرده است را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود نمایید.دانلود-NTLite

NTLite-اسکرین-شات  NTLite-اسکرین-شات  NTLite-اسکرین-شات

info

For Windows IT Professionals and Enthusiasts. Integrate updates, drivers, automate Windows and application setup, speedup Windows deployment process and have it all set for the next time. Optionally remove Windows components, simplify your installation, reduce attack vectors and free up drive space.Next to editing images, you can also do the same actions on your existing Windows installation in-place, without reinstallation.

سیستم مورد نیاز

Windows 7, 8, 8.1 and 10

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 16 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 17 مگابایت