دانلود نرم افزار دیفرگ – O and O Defrag Pro / Server / Workstation 23.0.3080

Defrag یا یکپارچه سازی عملی است که باعث می شود اطلاعات درون هارد دیسک مرتب سازی شوند تا در نتیجه باعث سهولت دسترسی سیستم به اطلاعات شود و این یعنی افزایش سرعت عملکرد و راحتی سیستم در دسترسی به فایل های موجود. ویندوز ها معمولا دارای قابلیت Defrag می باشند ولی مسلما یک نرم افزار تخصصی می تواند سریعتر و فنی تر این کار را برایتان انجام دهد.

دانلود O and O Defrag انتخاب خوبی است که می تواند در مدت زمان کمتری ولی بسیار دقیق و فنی تر فرایند یکپارچه سازی را انجام دهد. کما اینکه قابلیت هایی نظیر یکپارچه سازی کلی یا جزئی وحتی یکپارچه سازی یک پوشه و فایل نیز در قابلیت های آن گنجانده شده است. افزایش ۱۰۰% بهبود سرعت و عملکرد هارد دیسک و افزایش طول عمر هارد دیسک با انجام فرایند یکپارچه سازی تضمین شده است.

با یکپارچه سازی توسط نرم افزار O&O Defrag شانس بازیابی اطلاعات حذف شده توسط نرم افزار ها افزایش می یابد. دانلود O and O Defrag قابلیت زمان بندی برای انجام یکپارچه سازی اتوماتیک را نیز دارا می باشد. یکپارچه سازی همزمان چندین درایو و یکپارچه سازی حتی ی فایل یک پوشه نیز یکی از قابلیت های مهم نرم افزار می باشد. این نرم افزار می تواند برای صرفه جویی در زمان کاربر در هنگامی که سیستم بدون استفاده است عملکرد خویش را انجام دهد. لازم به ذکر است نرم افزار قابلیت یکپارچه سازی حافظه های فلش و مموری کارت ها را نیز دارا می باشد.

دانلود-نرم-افزار-OO-Defrag

info

O&O Defrag 20 Professional puts is a replacement for the standard Windows defragmenter, that offers a much advanced set of features. It puts fragmented files together and maximizes your system speed and offers five different defragmentation strategies, as well as OneButtonDefrag technology for automatic adjustment of the settings best fitting for your system. The program can defragment drives manually, or fully automatic in the background. As a result, that keeps your system at peak performance by avoiding build-up of file fragmentation. Defragmentation jobs can also be scheduled, using various criteria.

سیستم مورد نیاز

50 MB free hard disk space
32/64-bit Support (from Windows XP/Server 2003)
Windows® XP till Windows® Server 2012 (all editions):

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Professional:

بعد از نصب ،فایل KEY را اجرا کرده و YES بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود. سپس نرم افزار را در فایروال خود به صورت کامل بلاک کنید.

آموزش نصب نسخه Server و Workstation:

1) پس از اتمام نصب، حتما مطمئن باشید که اینترنت شما به صورت کامل قطع است.

2) نرم افزار را اجرا کنید و با اطلاعات موجود در فایل Key.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

3) فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود به صورت کامل بلاک کنید. هم چنین می توانید دستور زیر را به فایل hosts ویندوز خود اضافه کنید:

127.0.0.1 www.oo-software.com

 

4) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs
تبلیغات