دانلود O and O SafeErase 12.7.182 – حذف غیرقابل بازیابی فایل ها

دانلود O and O SafeErase نرم افزاری فوق العاده برای کسانی است که قصد دارند به هر دلیلی مانند فروش قطعاتی مانند هارد دیسک و حافظه های قابل حمل یا از بین بردن اطلاعات محرمانه اشان به روشی اطلاعات را از روی قطعه ذخیره ساز حذف نمایند که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشد. با استفاده از روش های شناخته شده بین المللی، O&O SafeErase ابزاری برای حذف اطلاعات حساس و ایمن است که بازسازی و بازیابی، حتی با استفاده از نرم افزار ویژه دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

در نسخه جدید توابع تجزیه تحلیل هوشمندسازی شده است تا باز هم امکان بازیابی و بازسازی فایل های از بین رفته توسط نرم افزار بیشتر به صفر میل کند. فقط با چند کلیک کامپیوتر می تواند به حدی تمیز و پاکسازی شود که افراد غیر مجاز هیچ شانسی برای کاوش در فایل های قدیمی و سوء استفاده از آنها نخواهند داشت. حال این پاکسازی می تواند شامل هر نوع فایلی باشد یا اینکه فایل های کوکی و ردپاهای اینترنتی و ویندوز را در بر بگیرد. قابلیت حذف کل اطلاعات روی هارد دیسک نیز فراهم آمده تا در مواقع ضروری مورد استفاده قرار گیرد این قابلیت با فعال شدن پس از اولین ری استارت ویندوز اجرا خواهد شد و تمامی اطلاعات روی هارد را از بین خواهد برد.

دانلود-O&O-SafeErase

با دانلود O and O SafeErase کاربر می تواند حتی یک فایل و فولدر و پارتیشن خاص را به صورت امن حذف نماید. همچنین با پشتیبانی از انواع حافظه های usb و رم های دستگاه هایی نظیر موبایل در کنار انواع هارد دیسک، این نرم افزار به ابزاری کامل و مطمئن تبدیل گشته است که در نسخه جدید پشتیبانی از هاردهای ssd نیز اضافه شده است. نرم افزار برای حذف اطلاعات به صورت غیرقابل بازگشت از ۶ روش پیشرفته استفاده خواهد کرد.

O&O-SafeErase-اسکرین-شات O&O-SafeErase-اسکرین-شات  O&O-SafeErase-اسکرین-شات

info

O&O SafeErase helps you to delete sensitive data securely. Thanks to this protection against data misuse, you see a return on your investment with every securely deleted file. In this way you can be sure that no data gets into the wrong hands. O&O SafeErase offers a reliable solution for safe erasure of security sensitive files and gives you the ultimate in data protection. With O&O SafeErase even hackers and data spies cannot restore your safely erased files. O&O SafeErase is THE solution for securely deleting sensitive data from your hard disk and offers you the ultimate protection of your privacy. With just one click of the mouse, you can securely and permanently delete files, folders and partitions. The motives for deleting files are many. Old e-mail files, internet histories, file cache, financial records, company information, and private files ought to be protected from unauthorized access.

سیستم مورد نیاز

• The system requirement of each operating system have to be fulfilled
• 40 MB free hard disk space
• Supports 32 and 64-bit operating systems
• Supports multi core processors
• Windows® XP till Windows® 8.1 (all editions):

راهنمای نصب

ابتدا اینترنت خود را قطع نمایید.بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Enter your Registration Code کلیک کرده و با استفاده از سریال های موجود در فایل Key و نام دلخواه نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com