نرم افزار حذف غیرقابل بازیابی فایل ها O&O SafeErase Professional 8.10 Build 260

O&O SafeErase نرم افزاری فوق العاده برای کسانی است که قصد دارند به هردلیلی مانند فروش قطعاتی مانند هارد دیسک و حافظه های قابل حمل یا از بین بردن اطلاعات محرمانه اشان به روشی اطلاعات را از روی قطعه ذخیره ساز حذف نمایند که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشد. با استفاده از روش های شناخته شده بین المللی ، O&O SafeErase ابزاری برای حذف اطلاعات حساس و ایمن است که بازسازی و بازیابی ، حتی با استفاده از نرم افزار ویژه ، دیگر امکان پذیر نخواهد بود. در نسخه جدید توابع تجزیه تحلیل هوشمندسازی شده است تا بازهم امکان بازیابی و بازسازی فایل های از بین رفته توسط نرم افزار بیشتر ه صفر میل کند. فقط با چند کلیک ، کامپیوتر می تواند به حدی تمیز و پاکسازی شود که افراد غیر مجاز هیچ شانسی برای کاوش در فایل های قدیمی و سوء استفاده از آنها نخواهند داشت. حال این پاکسازی میتواند شامل هر نوع فایلی باشد یا اینکه فایل های کوکی و ردپاهای اینترنتی و ویندوز را در بر بگیرد. قابلیت حذف کل اطلاعات روی هارد دیسک نیز فراهم آمده تا در مواقع ضروری مورد استفاده قرار گیرد این قابلیت با فعال شدن پس از اولین ری استارت ویندوز اجرا خواهد شد و تمامی اطلاعات روی هارد را از بین خواهد برد. البته توسط این نرم افزار کاربر میتواند حتی یک فایل و فولدر و پارتیشن خاص را به صورت امن حذف نماید. همچنین با پشتیبانی از انواع حافظه های usb و رم های دستگاه هایی نظیر موبایل در کنار انواع هارد دیسک O&O SafeErase به ابزاری کامل و مطمئن تبدیل گشته است که در نسخه جدید پشتیبانی از هاردهای ssd نیز اضافه شده است. نرم افزار برای حذف اطلاعات به صورت غیرقابل بازگشت از ۶ روش پیشرفته استفاده خواهد کرد.O&O SafeErase

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/01/Screen/O&O-SafeErase-s.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/01/Screen/O&O-SafeErase-s1.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/01/Screen/O&O-SafeErase-s2.jpg

info

Your personal photos and confidential documents can easily fall into the wrong hands when you sell, give away or dispose of your old PC or hard drives. Identity theft is now a widespread security threat. This is because clicking on “Delete” does not mean your files are permanently deleted.

Even formatting the hard disk is not enough to permanently delete data. O&O SafeErase permanently deletes your confidential files using recognized methods so that a recovery is never possible, not even when using the best file recovery software..

سیستم مورد نیاز

• Supports Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Vista and XP

راهنمای نصب

1) ابتدا حتما مطمئن باشید اینترنت شما قطع می باشد. در غیر اینصورت سریال نرم افزار برای شما کار نخواهد کرد.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست فعال سازی نرم افزار می شود. Next را بزنید. در مرحله بعد، اطلاعات موجود در فایل “Key.txt” را برای رجیسترشدن نرم افزار وارد کنید. پس از اتمام، گزینه Next را بزنید.

3) در آخرین مرحله از شما درخواست ثبت ایمیل می شود که بایستی حتما به اینترنت متصل شوید. اینترنت خود را وصل کنید و با یک ایمیل جعلی، کار رجیسترشدن را به اتمام برسانید.

4) نرم افزار به طور کاملا فعال شده برای شما اجرا می شود. دقت کنید که باید نرم افزار را توسط فایروال خود مسدود کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشد و کلید شما به صورت جعلی شناسایی نشود.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

لینک نسخه 32 بیتی دانلود با حجم 11 مگابایت

لینک نسخه 64 بیتی دانلود با حجم 13 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com