نرم افزار مشاهده اطلاعات سیستم PassMark OSForensics Professional 5.1 Build 1003

نرم افزار مشاهده اطلاعات سیستم PassMark OSForensics ابزاری می باشد که اطلاعات کاملی از استفاده از کامپیوتر و فایل های ذخیره شده در آن به شما ارائه می کند. وظایف بسیار مهم این نرم افزار ، پیدا کردن فایل های از دست رفته، بازیابی کلمه عبور گم شده، تشخیص نرم افزارهای مخرب و غیره است. PassMark OSForensics جستجو بسیار سریع تر از جستجو گر ویندوز در اختیار شما قرار می دهد.این نرم افزار به شما در کنترل کارکرد کودکان با سیستم کامپیوتری کمک می کند. همچنین مأموران امنیتی نیز می توانند در تحقیقات خود از این نرم افزار استفاده نمایند. شما می توانید آثار فعالیت های کاربر را مشاهده کنید، این امکان وجود دارد برای جمع آوری اطلاعات کامل در موردسیستم رایانه ای مورد استفاده ی کاربران و یا حتی کودکان شما!

توسط نرم افزار مشاهده اطلاعات سیستم PassMark OSForensics می توانید رمز های عبوری تمامی مرورگر ها را مشاهده نمایید. از ویژگی های مهم این نرم افزار قابلیت نصب بر روی حافظه یو اس بی می باشد . از طریق منوی سمت چپ این نرم افزار دسترسی به ابزار موجود در نرم افزار بر اساس موضوعات دسته بندی شده به کاربر داده شده است.دانلود-نرم افزار-مشاهده-اطلاعات-سیستم-PassMark-OSForensics

قابلیت جستجو در فایل ها در این نرم افزار با نهایت سرعت انجام میشود و شما را قادر میسازد تا متن مهم را در داخل اسناد های مختلف جستجو کنید همچنین این قابلیت جستجو برای ایمیل ها هم میسر است و شما میتوانید متن مورد نظر خود را در میان ایمیل های آرشیو شده و یا ایمیل هایی با فرمت جمله PST را جستجو کنید.یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده است، فایل های که بصورت دستی و ناخواسته پاک شده اند قبل از اینکه اطلاعاتی بجای آن ها در هارد جایگزین شود قابل بازیابی هستند، PassMark OSForensics این کار را براحتی انجام می دهد.

قابلیت کشف فعالیت اخیر به شما اجازه میدهد آخرین فعالیت هایی نظیر آخرین اسناد باز شده، تاریخچه وب، اتصال یو اس بی ها و … را ببینید همچنین میتوانید اطلاعاتی در مورد سیستم جمع آوری کنید که شامل نوع CPU و تعداد CPU، مقدار و نوع رم و غیره میشود.

 

دانلود-نرم افزار-مشاهده-اطلاعات-سیستم-PassMark-OSForensics دانلود-نرم افزار-مشاهده-اطلاعات-سیستم-PassMark-OSForensics دانلود-نرم افزار-مشاهده-اطلاعات-سیستم-PassMark-OSForensics

info

OSForensics allows you to identify suspicious files and activity with hash matching, drive signature comparisons, e-mails, memory and binary data. It lets you extract forensic evidence from computers quickly with advanced file searching and indexing and enables this data to be managed effectively.

If the basic file search functionality is not enough, OSForensics can also create an index of the files on a hard disk. This allows for lightning fast searches for text contained inside the documents. Powered by the technology behind Wrensoft’s acclaimed Zoom Search Engine.

An additional feature of being able to search within files is the ability to search email archives. The indexing process can open and read most popular email file formats (including pst) and identify the individual messages.

سیستم مورد نیاز

– Minimum 1GB of RAM (4GB+ recommended)
– 30MB of free disk space, or can be run from USB drive

راهنمای نصب

1) ابتدا دقت کنید اینترنت شما به طور کامل غیرفعال باشد

2) نرم افزار را اجرا کنید و بر روی گزینه “Upgrade to Professional Version” کلیک کنید.

3) فایل “key.txt” را باز کنید. تمامی عبارت موجود بین “START_OF_KEY” و “END_OF_KEY” را در نرم افزار کپی کنید و نرم افزار را به طور کامل رجیستر کنید. اگر اشتباه کپی کنید، نرم افزار هنگ کرده و بسته می شود.

 4) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود. سپس اینترنت خود را فعال کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 79 مگابایت