دانلود PCDJ DEX 3.10.0.2 + Red Edition – نرم افزار دی جی مجازی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود PCDJ DEX 3 نرم افزار حرفه ای DJ می باشد که برای کاربران ویندوز آماده شده است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا به راحتی به میکس موزیک، موزیک ویدیوها و اجراهای کارائوکه بپردازید. نرم افزار PCDJ DEX 3 به شما اجازه ی کنترل کامل بر فایل مالتی مدیا شما را می دهد و آزادی خلاقیت هرچه بیشتر در زمینه ی میکس را برای شما فراهم می کند. با استفاده از سیستم میکس صدای گریدبندی شده در نرم افزار شما می توانید به راحتی به ترکیب ترک ها بپردازید و تمرکز اصلی خود را بر روی سایر جنبه های میکس به عنوان یک DJ معطوف کنید. باتوجه به این که دانلود PCDJ DEX 3 بدون هیچ اختلاف زمانی در اجرای موسیقی شما عمل می کند، شما می توانید از افکت های محبوبی مثل لوپ ها، cueهای مهم و تمامی ویژگی های یک playback حرفه ای بدون هیچ وقفه زمانی مطمئن باشید. برای استفاده از محیط نرم افزار شما می توانید با موس یا کیبورد یا یکی از ۶۵کنترلر اختصاصی دیجی ها مشغول به کار شوید. پس برای دانلود PCDJ DEX 3 تعلل نکنید، آن را نصب کرده و حرفه ی میکس و دی جی خود را به سطح جدیدی ببرید.

دانلود-PCDJ-DEX

ویژگی های کلیدی دانلود PCDJ DEX:

  •  وجود بیش از ۴ deck در محیط نرم افزار (که دو عدد از آن ها برای ویدیو و کارائوکه می باشد) به همراه میکسر حرفه ای و پلی لیست
  •  دو پوسته کاملا مجزا به همراه تب های ویدیو و صدا
  •  قابلیت میکس به صورت کاملا دستی یا خودکار
  •  میکس ویدیوها به همراه قابلیت هایی هم چون pitch, break, reverse و scratch
  •  پشتیبانی از افکت های حرفه ای VST
  •  قابلیت توسعه دهندگی Pitch برای میکس های هارمونیک و کلیدی
  •  پشتیبانی از Karaoke CDG
  •  میکس خودکار کاملا حرفه ای با قابلیت تعیین نقاط Mix-in و Mix-out دل به خواه

 

PCDJ-DEX-اسکرین-شات PCDJ-DEX-اسکرین-شات PCDJ-DEX-اسکرین-شات

info

PCDJ DEX 3 is professional DJ Software for MAC and Windows that allows you to seamlessly mix music, music videos and host karaoke shows. DEX 3 gives you full control over your media, allowing for more creative freedom while mixing than ever before. With our beat-grid based automatic beat mixing it’s easy to blend tracks, allowing you to focus on the other aspects of your mix.

سیستم مورد نیاز

– Windows: 7 or greater. XP and Vista IS NOT SUPPORTED!!
– 2.5GHz Intel Core 2 Duo / Core 2 Quad / Core i3/i5/i7 / Amd Phenon
– 4 GIG RAM or Better
– Video card: Dedicated card with at least 512 mb
– DirectX/ASIO compatible multichannel soundcard
– 200 MB free on the hard-drive

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید. بر روی گزینه Start Demo Session کلیک کنید.

2) در محیط نرم افزار، در بخش بالا سمت راست عبارتی با رنگ قرمز نوشته شده است Click here to buy/unlock the full version. بر روی آن کلیک کنید.

3) گزینه I already bought it را بزنید. حال، فایل اجرایی XYLIO_KeyGen.exe که در پوشه Crack می باشد را اجرا کنید.

4) مقدار Machine ID که نرم افزار به شما داده است را در محیط Keygen در باکس Machine ID کپی کنید و بر روی دو گزینهGenerate Authorization Key و Generate Unlock Code کلیک کنید.

5) عبارت بدست آمده از Authorization Key را کپی کنید و در محیط نرم افزار در باکس مربوطه قرار دهید. بر روی Unlock کلیک کنید. به شما اخطار اشتباه بودن لایسنس می دهد. نادیده بگیرید و به گام 6 بروید.

6) مقدار بدست آمده از Unlock Code که از Keygen بدست آورده اید را کپی کنید و در محیط نرم افزار در باکس Please enter the given unlock code قرار دهید.

6) بر روی عبارت Unlock کلیک کنید تا نرم افزار برای شما فعال شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs