دانلود PDF Eraser Pro 1.9.1.4 – نرم افزار ویرایش فایل پی دی اف

دانلود PDF Eraser Pro نرم افزاری کم حجم برای ویرایش فایل های پی دی اف می باشد که تیم دانلود ها امروز برای شما آماده کرده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد تا بخواهید قسمتی از فایل های پی دی اف خود را حذف و یا با چیز دیگری جایگزین کنید . PDF Eraser یکی از برنامه‌ های کاربردی برای ویرایش فایل‌ های پی دی اف شما می‌ باشد. این نرم افزار بدون هیچ درد سری عکس‌ ها،متن ها و هر چیز دیگری را که داخل پی دی اف موجود است را حذف یا با متن و عکس‌ های دیگری جایگزین می کند. به راحتی یک صفحه از فایل پی دی اف تان را حذف کنید و در نهایت موجب کاهش حجم فایل شوید یا دیگر مجبور نباشید تمامی‌ صفحات را برای آنچه نیاز دارید بگردید.

دانلود PDF Eraser Pro علاوه بر این دارای یک صفحه پی دی اف داخلی ساخته شده است که به کاربران اجازه می دهد صفحات پی دی اف غیر ضروری را حذف کنند. با توجه به تعداد زیادی اسناد پی دی اف اسکن شده، PDF Eraser همچنین اضافه نمود که عملکرد PDF Rotating به طور صحیح با ۲ کلیک چرخانده می شود. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-PDF-Eraser-Pro

PDF-Eraser-اسکرین-شات PDF-Eraser-اسکرین-شات

info

PDF Eraser Pro  Final Release is a Windows PDF editing software allows to modify and edit PDF documents like adding text and images, removing unwanted content designed to facilitate the process of editing PDF files. Allows the users to erase PDF content but also adding new elements, such as lines or text. Delete the content is held in a convenient way, similarly to the method used in graphic programs; using the eraser.

سیستم مورد نیاز

Windows 8/8,1, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Windows 10 (32-64 bit)

راهنمای نصب

1) نرم افزار را اجرا کنید. وارد بخش “About => Upgrade to Pro Version” شوید و سریال موجود در فایل “Key.txt” را وارد کنید.

2) نرم افزار را دوباره اجرا کنید و از نسخه PRO لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 7 مگابایت

  لینک دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 11 مگابایت