دانلود PDF Shaper Professional 8.2 – نرم افزار تبدیل PDF به متن

دانلود PDF Shaper نرم افزاری قدرتمند و محبوب در زمینه تبدیل فایل پی دی اف به ورد و بالعکس می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به طور هم زمان یک یا چند فایل پی دی اف را به صورت دسته ای به فایل RTF تبدیل کنید، یا برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که تنها بخش خاصی از فایل پی دی اف را از آن جدا و استخراج کند. از ویژگی های این نرم افزار می توان به استفاده از الگوریتم سریع برای پردازش فایل پی دی اف، امکان استخراج تنها یکی از عناصر موجود در سند پی دی اف، امکان تغییر گروهی فایل‌ های پی دی اف، امکان تشخیص و تبدیل جدول‌ های موجود، رابط کاربری و کاربر پسند و پشتیبانی از فایل‌ های پی دی اف که با رمز محافظت شده اند اشاره کرد.

نرم افزار PDF Shaper دارای مجموعه ای از ابزار های پی دی اف بوده و امکاناتی را برای تغییر و بهینه سازی اسناد پی دی اف و محتوای آن به شما می دهد. با PDF Shaper شما می توانید به راحتی هر اسناد پی دی اف را جدا و یا ادغام کنید، متن و گرافیک را از فایل های PDF استخراج نمایید، رمزگشایی اسناد با استفاده از رمز عبور و تغییر مجوز های کاربر را انجام دهید، تبدیل تصاویر به PDF و یا PDF به تصاویر، تبدیل فرمت های ورد DOC / DOCX به PDF و PDF به RTF، اسناد پی دی اف را مشاهده و پرینت کنید.

دانلود-PDF-Shaper

PDF-Shaper-اسکرین-شات PDF-Shaper-اسکرین-شات

info

PDF Shaper is a powerful and PDF software, which offers a collection of PDF tools and utilities to modify and optimize your PDF documents and its content. With PDF Shaper you can easily split and merge any PDF documents, extract text and graphics from PDF files, encrypt / decrypt document with password and change users permissions, convert images to PDF or PDF to images, convert Word DOC/DOCX to PDF and PDF to RTF, view and print PDF documents.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (both 32 and 64 bit)

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب از اجرای نرم افزار خودداری کنید. فایل “SHFolder.dll” را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com