دانلود PDF-XChange Viewer Pro 2.5.322.8 – نرم افزار ساخت پی دی اف

دانلود PDF-XChange Viewer Pro نام نرم افزاری قدرتمند برای ساخت و تهیه فایل های پی دی اف می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا سند های متنی و عکس های خود را با استفاده از ابزار های موجود در این نرم افزار به فایل های پی دی اف تبدیل نمایند. این نرم افزار قادر است تا هر فایلی که قابلیت Print شدن را دارا باشد به پی دی اف تبدیل نماید. این نرم افزار پس از نصب در لیست چاپگر های سیستم یک چاپگر مجازی را اضافه می کند تا کاربران به راحتی و همانند روش Print یک سند قادر به ساخت یک فایل پی دی اف باشند. از قابلیت های دیگر این نرم افزار توانایی embed نمودن فونت ها می باشد. همچنین می توان فایل های پی دی اف ساخته شده را به صورت Encrypt شده تولید نمود تا قابلیت تغییر آن ها پس از ساخته شدن موجود نباشد. این نرم افزار قدرتمند که از امکانات متعددی برای ساخت پی دی اف برخوردار می باشد محصولی از شرکت Tracker Software می باشد. این نرم افزار را می توان یک رقیب برای نرم افزار Adobe Reader دانست. با کمک دانلود PDF-XChange Viewer Pro می تواند تصاویر یا متن های خود را به صورت مستقیم به پی دی اف تبدیل نمایید.دانلود-PDF-XChange-Viewer

PDF-XChange-Viewer-اسکرین-شات PDF-XChange-Viewer-اسکرین-شات PDF-XChange-Viewer-اسکرین-شات

info

Those wishing to view PDF files on their Windows PC’s now have a choice when it comes to Viewing PDF files – the PDF-XChange Viewer is smaller, faster and more feature rich than the Adobe Reader which has until now been the Reader of choice for PDF files – we think that’s about to change!

راهنمای نصب

1) در هنگام نصب، نرم افزار را به صورت Free نصب کنید.

2) پس از اتمام نصب، فایل موجود در پوشه Crack را متناسب با ویندوز خود (32بیتی یا 64بیتی) در محل نصب نرم افزار یعنی آدرس “Tracker Software/PDF Viewer” جایگزین کنید.

3) نرم افزار را توسط فایروال خود بلاک کنید و سپس اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 30 مگابایت

  لینک دانلود نسخه پرتابل با حجم 24 مگابایت